Aliance pro rodinu, z. s.


Děti, mládež, rodina Lidská práva

Den pro rodinu

Statisíce rodičů v naší zemi se denně starají o své děti. Rodina založená na manželství je nejlepším prostředím pro děti. Pojďte s námi upozornit na nedoceněnou roli rodiny.

vybíráme od 22.6.2019
37 100 Kč

přispělo

27 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Den pro rodinu je každoroční akce s cílem upozornit na nedoceněnou roli manželství a rodiny. Chceme jasně ukázat, že ústavní definice manželství jako svazku muže a ženy a má ve společnosti velkou podporu.

V rámci programu se můžete těšit na živou hudbu, vystoupení významných hostů, zábavu pro děti - skákací hrady, malování na obličej, různé soutěže, fotokoutek a další atrakce pro děti i dospělé. Bez Vaší pomoci akci nejsme schopni uspořádat. Fungujeme bez dotací a celá akce se uskuteční jen díky Vaší podpoře. 

Děkujeme za Vaše dary a důvěru.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za vaši věrnost a vytrvalost této Bohu libé aktivitě. Jsem členkou církve Oáza (sídlíme v Nebušicích) a ve dnech 12.-15.9. pořádá naše církev křesťanskou konferenci Majestát s mezinárodní účastí kazatelů (i letos v hotelu DAP na Vítězném náměstí), a za "naše téma" rodin a manželství se modlíme pravidelně během roku a i na této konferenci budeme v duchu stát s vámi proti tlaku temnoty. Možná něco z vašeho programu stihnu i fyzicky.

Pavla Samsounková

Přeji,ať se daří.

Zdeněk Zvolský
200 Kč

Zdravím J. Jochovou. Zprávu jsem rozeslala dále.
J. Tichá

Jiřina Tichá
1 000 Kč