Psí život, z.s.


Zvířata

Pomoc pro Čmícu a její koťata

Čmíca je kočička zachráněná z ulice ve vysokém stupni březosti a po komplikovaném porodu potřebuje pomoc nás všech!

Pomozte Čmíce a jejím koťatům!

36 707 Kč

přispělo

73 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Čmíca je toulavá kočička zachráněná z ulice ve vysokém stupni březosti. Čmíci se ujala paní Aneta, aby kočička mohla porodit v klidu a bezpečí domácího prostředí. Porod se však velmi zkomplikoval a Čmíca musela rychle putovat na veterinární kliniku, kde porod proběhl císařským řezem (byla rovnou provedena i kastrace). 

Všechna koťata se podařilo zachránit, stejně jako jejich maminku.  Čmíca je nyní v rekonvalescenci, ale o koťátka se vzorně stará. 

Veterinární náklady však stále rostou a rádi bychom celé kočičí rodince dopřáli veškerou potřebnou péči. Prosíme, pomozte nám veterinární náklady uhradit! Koťata i jejich maminku čeká do budoucna očkování, zbavení parazitů, potřebné testy na kočičí nemoci, kontrola krve, další veterinární kontroly... A nastat může kdykoli ještě jakákoli komplikace, vzhledem k náročnému porodu a tomu, že jde o kočičku z ulice... Předpokládáme, že náklady na veterině by se mohly pohybovat kolem 10.000 Kč. Pokud by se vybralo více, než bude potřeba, finance budou využity na pomoc dalším kočičkám v nouzi, kterých jsou všude tisíce... Všechny dárce budeme o využití financí informovat. 

Prosíme, pomozte nám dát dohromady potřebné finance! Stačí na této platební bráně kliknout na zvolenou částku, zadat darovat a poté následovat instrukce.

Mockrát děkujeme za Vaši podporu a pomoc pro celou kočičí rodinku!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

ať se kočičí mamce a jejím koťatům daří ;-)

Jana Klesniaková
1 000 Kč

Ať se daří Čmíce i jejím koťátkům. Obdivuji Vás za to, co všechno pro nešťastná zvířátka děláte.

Petra Hrubá
400 Kč

Držím Čmíce i koťátkům palce, ať ten těžký začátek zvládnou :o*

Olga Klausová
300 Kč

Kapka ke kapce - ať se jim všem daří, broučkům

Irena
200 Kč

Díky za kočičáky, teď hlavně to zdravíčko

Ondřej Janál
1 000 Kč