Nedoklubko, z.s.


Osvěta a poskytování informací Děti, mládež, rodina

SÍLA PRO NEDOKLUBKO

LÁSKA, ODHODLÁNÍ, BOJOVNOST, VÍRA, DŮVĚRA, POROZUMĚNÍ, NADĚJE, POKORA, VDĚČNOST Devatero sil, které provází miminka do dlaně. Pošlete sílu Nedoklubku, aby mohlo plnit své poslání a podporovat rodiny předčasně narozených dětí.

Posílám sílu Nedoklubku

Děkujeme za Vaše rozhodnutí posílit Nedoklubko. I díky vám můžeme plnit své poslání a podporovat rodiny předčasně narozených dětí.
476 376 Kč

přispělo

541 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Tiskoviny jsou určeny rodičům předčasně narozených dětí a všem jejich blízkým. Prostřednictvím koordinátorek je Nedoklubko pravidelně dodává do všech neonatologických center zdarma. Cílem je dodat rodičům informace, víru a naději, v co nejkratší možné době po předčasném porodu. První dny a týdny po předčasném porodu jsou tak náročné! Víme to…


Nedoklubko vydává terapeutickou a informativní knihu Vítej, kulíšku. Ta obsahujeSedm duhových pohádek, které jsou léčivé a hřejivé a také příběhy, které jsou pro rodiče průvodcem na cestě domů.

Vydává omalovánky Devatero sil, které provází miminka do dlaně, které jsou určeny starším sourozencům předčasně narozených miminek. Mají jim ukázat, že cesta jejich sestřičky nebo bratříčka domů do postýlky možná nebude lehká. A proč maminka teď musí více času trávit s miminkem v nemocnici. Mají být ale také terapeutickým pomocníkem pro maminky a táty, kterým se miminko narodilo dříve, než plánovali a musí si uvědomit potřebu být s ním co nejčastěji a toto jim předat. A třeba také každému malému i většímu nedoklubku, které tu svou dlouhou cestu, mnohdy trnitou, už má za sebou. Jeho rodiče dobře ví, jak bojovalo, s jakým odhodláním. A jak rodiče nesměli ztratit víru, lásku a naději.

Dvakrát ročně vydává časopis s názvem Nejste v tom sami. Jednotlivá vydání se zaměřují vždy na konkrétní téma. V listopadu 2019 vyšlo 9. číslo s podtitulem „Neonatologie očima rodičů“.

Děkujeme těm, kteří nám pomáhají  plnit naše poslání…

Nedoklubko

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (6)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Pomohli jste našim předčasně narozeným dvojčatům. Ať pomůžete i jiným :)

Martin Pultzner
1 000 Kč

Happy WPD 2021! :)

Hanka
750 Kč

Přejeme hodně sil do života všem malým prďolům a jejich rodičům! Vězte, že Láska je ten nejsilnější pocit, díky které zvládnete všechny nástrahy a životní překážky. Vojtíškovi

Leoš Vojtíšek

Dekuji vam za uzasnou podporu rodicu predcastne narozenych miminek ❤️

Jana Ryparova
1 000 Kč

Děkuji za vaši práci.

David Ševčík
5 000 Kč

Moc děkuji za Vaši činnosti....

Kamil Žižlavský
1 000 Kč

Tento příspěvek vám vydělala zmrzlina, Magnum a Míša 😊

Lenka
5 000 Kč

Děkujeme za to, co děláte, i nám to pomohlo ;-)

Peťána
200 Kč

za Eliško a Matýska :-)
Potvrzení o daru stačí jednou ročně.

Ondrej Nemec
500 Kč

Moc si vážím práce všech na neonatologii

Ivana Kolářová
300 Kč