Ústecká komunitní nadace


Regionální a komunitní rozvoj Filantropie a dobrovolnictví

Poběžte s námi za dobrou věc!

Vážení, věděli jste o možnosti neběžet na zářijovém 1/2maratonu jen tak? Jasně, můžete se jako každý rok přihlásit na Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem 2019, a zlepšit si tak svůj osobní rekord. Nebo svému sportovnímu výkonu můžete dát ještě větší rozměr! Během můžete pomáhat. V loňském roce náš tým dobroběžců Ústecké komunitní nadace čítal 105 sportovců. Poběžte s námi letos také!

vybíráme od 3.3.2019
2 000 Kč
vybráno 2 % z 100 000 Kč

přispěl

1 člověk
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Na co svým dobroběhem přispějete? 

Ústecká komunitní nadace každoročně podporuje desítky aktivních lidí - srdcařů v ústeckém regionu. Jedná se o projekty handicapovaných dětí, aktivních seniorů či maminek na mateřské dovolené, které finančně podporujeme. Jejich příběhy si můžete přečíst zde nebo se podívat na krátké video z jednoho z podpořených projektů. 


Pokud se zapíšete pod naší vlajkou, stačí věnovat na činnost nadace částku v minimální výši 2 000 Kč (za jednotlivce), 5 000 Kč (2run) a 10 000 Kč (štafeta). My vám obratem zašleme informace, jak se do našeho týmu skrze stránky RunCzech zaregistrovat. 

Kdy že to všechno odstartujeme? 21. září 2019 v Ústí nad Labem. Pokud máte nějaké doplňující dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonu: 731 474 688. :)  

Tým běžců Komunitní nadace se na vás těší v cílové rovince. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Ať se daří.
Matěj Hrejsemnou
2 000 Kč