Zvířata nejíme, z.s.


Osvěta a poskytování informací Zvířata

Podpora spolku Zvířata nejíme

Zvířata nejíme je spolek aktivně bojující za osvobození zvířat z nadvlády člověka. Všemi našimi činnostmi se snažíme zvýšit povědomí o každodenním utrpení nevinných bytostí degradovaných na zboží.

vybíráme od 5.2.2019
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Našimi činnostmi se snažíme zvýšit povědomí o utrpení zvířat, především v České republice. Pořádáme demonstrace, smuteční akce a před Vánoci uctíváme památku zabitých kaprů Tichou uličkou. Vytvořili jsme mapu jatek v ČR. Jsme autoři osvětové kampaně Poznej mé utrpení, která se velmi detailně zaobírá životem zvířat v českých velkochovech, malochovech i ekochovech. Osvětové činnosti se také věnujeme na našich webových stránkách. Dále jsme spustili kampaň Chci znát pravdu, která má za cíl zavedení kamerových systému a jejich online přenos. Natáčíme podcasty s veganskými aktivistkami a aktivisty. Také jsme napsali knihu Nesvoboda, která přináší informace o zneužívání zvířat na našem území. Jsme taktéž producenti a naši členové jsou spoluautory dokumentu Svědectví.

Na všechny naše aktivity jsou potřeba finance a vám jsme vděční za každý váš příspěvek na ně.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (5)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

On-line premiéra dokumentu Náctiletí aktivisté: Život v neveganském světě proběhne 26. 11. ve 12:00 na speciálně vytvořených stránkách www.veganstvivdetstvi.cz

! SVĚDECTVÍ ZDARMA !

Před dvěma lety měl dokument Svědectví premiéru ve vyprodaném kině. A od dnešního dne se na něj můžete podívat zdarma www.sledujsvedectvi.cz 

Založení projektu

Děkuji za Vaši práci.

Petra Popelková
500 Kč

Držím place a díky za to, co děláte a že ukazujete realitu! Bez toho by to nešlo. Věřím, že čím víc lidí to nenechá jen tak být, tím dřív se dočkáme toho, že se tím začne někdo HLUBOCE zabývat! Ráda jsem přispěla a budu přispívat.

Denisa Vaculíková
500 Kč

Děkuji za vaší práci!

Klára
200 Kč

Hlavne at projdou ty kamery na jatkach! At si to vsechny vekove kategorie pred tim nez sni maso pusti!

Kateřina Pita Mendes
100 Kč

Moc Vám děkuju za Vaši prácu za vše co pro ně děláte 🙏

Josef Havel

Držíme palce!!!

Marek Lukášek
200 Kč

Ať se daří!

Dárce
500 Kč

Děkuji za vaši práci!

Anastasiia Sherstobitova
200 Kč

Točte dál.

Ivana Pljučarská
500 Kč

Dobrý den,
dar posílám v reakci na materiál z jatek sdílený na Seznamu. Maso jím, ale royhodně to v jatkách nesmí takto vypadat. Díky, že ukazujete jaká je skutečnost, dobrá aktivistická práce.
AL

AL
1 000 Kč