Nadace Via


Zvířata Filantropie a dobrovolnictví

Dobro-Druzi: Nekupujte, adoptuje!

Je nám teprve jedenáct, ale přesto už víme, že množírny jsou špatné a že zvířata nejsou věci. Naším cílem je podpořit útulek blízko naší školy, protože záchranou jednoho zvířete sice nezměníme svět, ale tomu zvířeti smět změníme už navždy.

vybíráme od 11.1.2019
4 375 Kč
vybráno 44 % z 10 000 Kč

přispělo

17 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Pomáháme rádi a víme, že pomoc je potřebná. Proč jsme si vybrali právě zvířata? Protože se na ně v naší společnosti často zapomíná. „Člověk chybuje a ubližuje … a jen člověk může napravit a zachránit!“ Rádi bychom přispěli na provoz – pro nás záchranné stanice  „Zastavme utrpení“ – která je nadějí na zlepšení životních podmínek mnoha zvířat. Protože každý život, i ten zvířecí, má smysl. 
Jsme žáci šesté třídy a není nám lhostejné prostředí, ve kterém žijeme. Chceme poslat do světa něco, co se v něm zúročí. K tomu, abychom byli úspěšní, potřebujeme právě VÁS!  

Křelovský útulek Zastavme utrpení se věnuje týraným psům a kočkám. Denně vyřizuje telefonáty a často si pro týraná zvířata jezdí přes celou republiku. 

Na co tedy půjdou Vaše darované peníze:  
Na každodenní provoz útulku. Dopřejeme všem mazlíčkům, kteří z počátku neměli to štěstí, tu nejlepší péči od jejich starostlivých chovatelů a dobrovolníků. Nakoupíme nejen krmivo, ale rovněž vybavení pro zvířátka a dovybavení azylu.  

Co dalšího připravujeme? 
Kromě benefiční výstavy nás můžete potkat na všech akcích pořádaných naší školou. Na karnevalu se postaráme o fotokoutek dětí, na Čarodějnicích a Dětském dnu pro Vás budeme mít zábavné stanoviště plné radosti a na samý závěr roku propojíme všechny odpolední kroužky, abychom Vám předvedli, co všechno u nás ve škole umíme a pozvali Vás na veselé představení spolu s dobročinným bazárkem.  
 
Pomůžete nám vyslat DOBRO dál?
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Jste skvělí, ať vám to dlouho vydrží.
Eva Palinková
300 Kč
Často kolem běhám se svým pánečkem a už z dálky mě zdravíte. :-) Tak aspoň malá pomoc pro Vaše strážné andělé, která vám snad pomůže
Ansari