Diakonie ČCE – SKP v Praze


Senioři Sociálně znevýhodněné skupiny

Pečovatelská služba Ďáblice

Pečovatelská služba Ďáblice nabízí pečovatelské služby zaměřené na zlepšení nebo udržení kvality života seniorů se sníženou soběstačností a lidí se zdravotním postižením. Naše služby umožňují uživatelům strávit maximální délku života ve svém vlastním domácím prostředí, kde jsou respektovány jejich potřeby a zvyky.

vybíráme od 13.11.2018

Pečovatelská služba Ďáblice Diakonie ČCE - SKP v Praze

Auto pro pečovatelskou službu
20 650 Kč

přispělo

14 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Auto pro pomoc osamělým seniorům a pečovatelskou službu ĎÁBLICE Diakonie ČCE - SKP v Praze


Poskytujeme podporu seniorům se sníženou soběstačností a lidem se zdravotním postižením, kteří se rozhodli setrvat co nejdéle v domácím prostředí. Usilujeme o zachování kvality jejich života, snižovat osamělost a sociální vyloučení.

Naše služby umožňují uživatelům strávit maximální délku života ve svém vlastním domácím prostředí, kde jsou respektovány jejich potřeby a zvyky.
Pečovatelská služba Ďáblice působí v těchto částech Prahy: Praha 8 –  Ďáblice, Čimice, Bohnice, Dolní Chabry, Březiněves, Kobylisy a horní části Libně, Praha - Čakovice a Praha 9 - Prosek a Střížkov.

Pro pečovatelskou službu potřebujeme získat automobil, protože naše auta jsou již ve velmi špatném technickém stavu. Rádi bychom předešli situaci, kdy nebudeme moci přijet za našimi klienty a lidé odkázáni na pomoc druhé osoby by se tak dostali do potíží. 

Děkujeme za Vaši pomoc! 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.