Magdaléna, o.p.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

"Se čtyřmi koly dojedeme kamkoli."

Obecně prospěšná společnost Magdaléna je nestátní nezisková organizace. Naší každodenní prací je prevence závislostí u dětí, vzdělávání pedagogů, terapeutická léčba a doléčování, terénní a tréninkové programy a vedení kontaktních a poradenských center. Již více než 21 let působíme v Praze a Středočeském kraji. Naše preventivní programy pro žáky absolvovalo přes deset tisíc dětí, ambulantními léčebnými programy prošlo tisíce závislých a jejich bližních, stovky klientů se léčily v terapeutické komunitě, která pro ně představovala mnohdy jediné možné východisko, jak se zbavit závislosti a najít nový smysl života.

Chci podpořit Magdalénu, o.p.s.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Pomozte našim klientům dojet ke svobodě!
Už jen do 31. 12. 2019!

SVOBODA
Auto pomůže našim klientům ke svobodě. A ke svobodě je potřeba se dopracovat. Kromě klasické terapie tak naši klienti činí třeba úklidem, prací na farmě, pěstováním zeleniny, kydáním hnoje nebo vařením pro desítky dalších magdalénských.💪

ZODPOVĚDNOST a SAMOSTATNOST
A jelikož ke svobodě neodmyslitelně patří zodpovědnost, i tu se musí klienti (znovu) naučit. A tak někteří z nich po dlouhé době, někteří poprvé, počítají, kolik stojí nákupy, kolik jídla mají koupit, aby zbylo na všechny a kolik peněz jim musí zbýt na příště.📝 Pro většinu z nás je to každodenní rutina, pro ně ale jeden z důležitých kroků na cestě do nezávislého života.

MOBILITA
I přesto, že jsou silní a stateční, nákupy pro čtyřicítku lidí se na kopec Včelníku nesou těžce. A proto by se nám moc hodilo auto🚙, na které ale bohužel nemáme dost peněz. Vy to ale můžete změnit a na cestě do nezávislosti našim klientům pomoci!

Ptáte se proč? Třeba proto, že „svoboda je bezcenná, pokud neznamená i svobodu mýlit se.“ (Gándhí)💚

Č. transparentního účtu: 020036-0388061319/0800. Aktuální stav můžete sledovat zde: https://www.csas.cz/cs/transparentni-ucty#/020036-0388061319/Magdalena,-o.p.s

Děkujeme všem našim dárcům, Vaší podpory si velice vážíme. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Šťastnou cestu!
Anna Třešňáková
300 Kč
Ať žijou zátěžáky!
Dárce
300 Kč
To dáte! 😉