Skautská nadace Jaroslava Foglara


Děti, mládež, rodina Filantropie a dobrovolnictví

Jamboree 2019: Jamoddíl Václava Havla

Jamboree - to je sen každé skautky nebo skauta - jedná se o mezinárodní setkání skautů z celého světa. Rádi bychom byli přitom a hrdě reprezentovali Českou republiku. Letošní setkání se bude konat v USA. Ne všechny cesty jsou snadné. Budeme rádi, když pomůžete 36 dětem k cestě za jejich snem.

vybíráme od 26.10.2018

JO Václava Havla

34 745 Kč

přispělo

49 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Náš JO (Jamboree oddíl) je poskládán z 36 dětí a 4 vedoucích a sešli jsme se z různých koutů České republiky, převážně z Královehradeckého kraje, Pardubického kraje a kraje Jihomoravského a Ostravského.


Jamboree není jen o zábavě je i poznání nových kultur, zkušeností společnému sdílení zažitků, vzdělávání se a inspirace pro činnost v našich oddílech. Veříme, že z nabité zkušenosti nám pomůžou nejen ve skautském, ale i osobním životě.

Stejně jako ostatní oddíly, jsme si zvolili významnou osobnost, která je spojená se skautingem a jeho historií. Patronem našeho oddílu je Václav Havel. Člověk, který inspiroval tisíce, desetitisíce ba i miliony lidí v naší zemi i za hranicemi. Člověka pevného ve svých názorech, nezlomného ve svém přesvědčení a člověka, jež se zasloužil o demokracii. Výborně splňujem heslo českého kontingentu UNBREAKABLE.

Potvrzení o přijetí daru bude zasláno na váš e-mail v druhé polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Pozdravujte bráchy a ségry za mořem! :)

L.

Děcka uží te si to.

Hrach