Skautská nadace Jaroslava Foglara


Děti, mládež, rodina Filantropie a dobrovolnictví

Jamboree 2019: Jamoddíl Václava Havla

Jamboree - to je sen každé skautky nebo skauta - jedná se o mezinárodní setkání skautů z celého světa. Rádi bychom byli přitom a hrdě reprezentovali Českou republiku. Letošní setkání se bude konat v USA. Ne všechny cesty jsou snadné. Budeme rádi, když pomůžete 36 dětem k cestě za jejich snem.

vybíráme od 26.10.2018

JO Václava Havla

34 745 Kč

přispělo

49 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Náš JO (Jamboree oddíl) je poskládán z 36 dětí a 4 vedoucích a sešli jsme se z různých koutů České republiky, převážně z Královehradeckého kraje, Pardubického kraje a kraje Jihomoravského a Ostravského.


Jamboree není jen o zábavě je i poznání nových kultur, zkušeností společnému sdílení zažitků, vzdělávání se a inspirace pro činnost v našich oddílech. Veříme, že z nabité zkušenosti nám pomůžou nejen ve skautském, ale i osobním životě.

Stejně jako ostatní oddíly, jsme si zvolili významnou osobnost, která je spojená se skautingem a jeho historií. Patronem našeho oddílu je Václav Havel. Člověk, který inspiroval tisíce, desetitisíce ba i miliony lidí v naší zemi i za hranicemi. Člověka pevného ve svých názorech, nezlomného ve svém přesvědčení a člověka, jež se zasloužil o demokracii. Výborně splňujem heslo českého kontingentu UNBREAKABLE.

Potvrzení o přijetí daru bude zasláno na váš e-mail v druhé polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Pozdravujte bráchy a ségry za mořem! :)

L.

Děcka uží te si to.

Hrach