NADĚJE


Sociálně znevýhodněné skupiny

DARUJTE NOHY V TEPLE

Přispějte lidem bez domova v Praze na nákup bot a ponožek, které jim pomohou přečkat zimu. Pomáhejme společně. Děkujeme.

187 057 Kč
vybráno 88 % z 213 000 Kč

zbývá

12 dní

přispělo

278 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Pomáhejte s námi! Myslíte si, že dar ve výši 90 Kč nic nezmění? My za něho koupíme 6 párů nových ponožek a společně pomůžeme udržet nohy v teple 6-ti lidem bez domova. 
Přispějte nákupem jedné boty za 198 Kč, třeba té pravé, a někdo další dokoupí tu levou, aby to byl pár. Vyzvěte své přátele a kupte pár společně.
Jeden pár bot za 396 Kč zahřeje jednoho člověka bez domova nejen u srdce.
Darujte "komplet nohy v teple" a pomozte vykouzlit úsměv na tváři jednomu člověku bez domova. Za 426 Kč pořídíme jeden pár bot a dvoje ponožky.

NADĚJE v Praze pomáhá lidem bez domova, aby mohli žít důstojnější a bezpečnější život a přispívá ke zlepšení či řešení jejich nepříznivé situace lidským přijetím, materiální pomocí, odbornou radou, zdravotní péčí a ubytováním. V Praze působíme již od roku 1991.
V roce 2017 jsme každý den podpořili 529 lidí bez domova. Denně jsme ubytovali 186 osob a ošetřili 19 osob v našich ordinacích.

Pražská pobočka NADĚJE poskytuje ubytování v azylových domech a tréninkových bytech, přenocování v noclehárnách, jídlo a sprchu v nízkoprahových denních centrech, rozhovor se sociálním pracovníkem nebo psychologem, přímou pomoc v ulicích města, krátkodobé pracovní aktivity, zdravotní ošetření v ordinacích praktického lékaře, gynekologie, stomatologie a psychiatrie.
Více na stránce https://www.nadeje.cz/praha

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

<3
426 Kč
Dobrý den,

děkuji za Vaši starost o druhé v nouzi. Přál bych si, abych Vám mohl darovat daleko více. Omlouvám se můj nízký dar. Avšak v dalším měsíci už to bude více. Děkuji

S pozdravem
Tomáš Bernát
Tomas Bernat
198 Kč
At slouží těm, kteří to potřebuji. Vesele Vánoce
Petra Harris
Díky :-)
Monika Kodejšová
426 Kč
Doufám, že můj příspěvek pomůže a někomu konkrétnímu udrží nohy v teple až do jara.
M
Super napad!
Lucie Otahalikova
Jestli má něco opravdový smysl, tak takovéto projekty... Naděje SMEKÁM! Skvělá práce, výborný nápad a lidé na svém místě.
Lenka Krylová
Aspoň ty ponožky...
H+V
90 Kč
Nedávno jsem viděla fotku nohou, které v teple rozhodně nebyly... Všechny nohy si zaslouží být v teple, tak posílám aspoň jedno teplo <3
Barbora Janurová
426 Kč
Posílám dvanáct páru nohou, tak doufám, že v nich bude teplo a nebudou klouzat na ledu :)
Dan Přibáň
5 112 Kč