Junák - český skaut, Skautský institut, z.s.


Osvěta a poskytování informací Regionální a komunitní rozvoj

Podpoř SI Olomouc!

Skautský institut v Olomouci na Dolním náměstí 38! Díky dobré vůli města jmse 17. listopadu 2018 otvřeli komunitní prostor, nejen pro skauty, ale pro všechny aktivní lidi, kterým není lhostejný veřejný prostor a svět kolem nás. Pomozte nám SI v Olomouci nastartovat a vybavit!

vybíráme od 9.10.2018
18 272 Kč

přispělo

37 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Se Skautským institutem v Olomouci už dva a půl roku pořádáme pravidelné vzdělávací akce a setkání. Doposud jsme k nim využívali spřízněných kaváren a podniků. Ale od 17. 11. 2018 jsme ve "vlastním" - na Dolním náměstí 38!

Pro realizaci plánu na vlastní prostor jsme se spojili s Okresní a Krajskou radou Junáka. Společnými silami se nám díky skvělému přístupu města podařilo získat k pronájmu místnosti v renesančním paláci na Dolním náměstí. Postupně zde díky obětavé práci dobrovolníků vznikl prostor, kde se potkávají lidé napříč zájmy a oblastmi lidské činnosti. Navíc zde sídlí regionální pobočka Skautského archivu, díky které budete moci bádat v bohaté historii českého skautingu.

Našim cílem je otevřít a oživit centrum Olomouce. Nejen pro skauty, ale pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat, sdílet své zkušenosti a názory, setkávat se. Chceme být otevření novým nápadům, Pro všechny, kteří chtějí veřejný prostor a svět kolem sebe přetvářet k lepšímu.

A 17. 11. 2018 se to stalo - otevřeli jsme SI a to vše díky Vám, kteří máte zájem aby centrum Olomouce žilo. Před námi je ale ještě pořádný kus cesty a abychom komuntní centrum udrželi, budeme rádi za každý dar, který nás posune zase o stolek nebo židli dál...
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Děkujeme za možnost využití prostorů SI a těšíme se na další spolupráci!
Wojciech Mendrek
500 Kč
Podporuji SI!
Aflo
222 Kč
Bé, bé!
Marcela Koupilová
500 Kč
Hodně štěstí!
Jana Vytásková
1 000 Kč
Jste báječní!
Ovčí hevn
300 Kč
Moc se těším!!!
Jana Matoušková
1 000 Kč
To chceš! :)
Jiří Dvořák
500 Kč