APLIKACE ECHO, z. s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

Pohřešované děti

Ztráta dítěte je noční můrou všech rodičů. První hodiny od zmizení jsou klíčové a s každou další minutou šance na nalezení výrazně klesá. Mobilní aplikace Echo přispěje k tomu, aby dětí, které se ztratí a nikdy nenajdou, bylo co nejméně.

APLIKACE ECHO

Mobilní aplikace Echo pomůže najít děti v ohrožení.
Díky propojení s policejní databází se široká veřejnost zapojí do pátrání již od samého začátku.
Výrazně tak vzroste šance na nalezení dětí.

Získaná finanční částka bude využita
na dokončení vývoje aplikace.
472 311 Kč

přispělo

1175 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Pomůžeme najít děti v ohrožení

V České republice se každoročně pátrá po desítkách dětí, které jsou přímo ohroženy na zdraví nebo na životě. Mobilní aplikace Echo bude propojena s policejní databází pohřešovaných dětí. Uživatel dostane v reálném čase informaci o konkrétním ztraceném dítěti a může jedním kliknutím zavolat Policii ČR. Veřejnost tak bude zapojena do pátrání, a to od samého začátku, kdy je to naprosto zásadní.

S nápadem na využití moderních technologií pro záchranu životů přišla dvojice policistů Martin Kaiser a Petr Bureš. Tak vznikla nezisková organizace, která projekt realizuje v rámci Laboratoře Nadace Vodafone.

Jsme oficiálním partnerem Ministerstva vnitra a úzce spolupracujeme s Policií ČR.

Staňte se členem komunity na Facebooku

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Jen ať to pomůže

Martin Machač
500 Kč

Ať je má pomoc co nejméně potřeba....MP

Marek Pavlín
200 Kč

Myslím si, že je to dobrý projekt.

Vít Krejcha
200 Kč

Zdravím všechny dobré a fajn lidi:-). Před dlouhými léty i já byla jedna z pohřešovaných a nee, že by mi policie pomohla, spíše naopak:-(, protože jeden z aktérů dle všeho byl právě člověk od policie, ale to sem nepatří... Dodnes jsem se z celé události nevzpamatovala a spustila mi neskutečné zdravotní problémy a tak jsem mohla přispět jen velmi malou částkou z důvodu pobírání invalidního důvodu tří tisíc... Ostudné, viďte? Věřím však, že aktéři, kteří vymysleli tento projekt jsou tou světlou a krásnou vyjímkou a co víc každý z nás může udělat než pomoci bezbraným a věřit:-)

Reny
20 Kč

Tohle je přesně ten projekt na který má smysl přispět hned. Né až později! Prostě hned. :-) Přeji všem mnoho požehnání nejen o nadcházejících VÁNOCÍCH.

Stanislav Lukas

Doufám, že dobrá věc se podaří

Tomáš Lubovský
200 Kč

Přispěl jsem protože je důležité pomáhat a co se týče dětí včetně jejich bezpečnosti mi přijde tento projekt skvělý. Lukáš Vacek

Lukáš Vacek
200 Kč

Maly prispevek

Milan Esner
200 Kč

Věřím, že je to správná věc!

Jiří Brož
100 Kč

Snad nebude moc potřeba a pokud ano, tak aby byla vždy úspěšná

Martina Mlejnkova
200 Kč