APLIKACE ECHO, z. s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

Pohřešované děti

Ztráta dítěte je noční můrou všech rodičů. První hodiny od zmizení jsou klíčové a s každou další minutou šance na nalezení výrazně klesá. Mobilní aplikace Echo přispěje k tomu, aby dětí, které se ztratí a nikdy nenajdou, bylo co nejméně.

APLIKACE ECHO

Mobilní aplikace Echo pomůže najít děti v ohrožení.
Díky propojení s policejní databází se široká veřejnost zapojí do pátrání již od samého začátku.
Výrazně tak vzroste šance na nalezení dětí.

Získaná finanční částka bude využita
na dokončení vývoje aplikace.
472 311 Kč

přispělo

1175 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Pomůžeme najít děti v ohrožení

V České republice se každoročně pátrá po desítkách dětí, které jsou přímo ohroženy na zdraví nebo na životě. Mobilní aplikace Echo bude propojena s policejní databází pohřešovaných dětí. Uživatel dostane v reálném čase informaci o konkrétním ztraceném dítěti a může jedním kliknutím zavolat Policii ČR. Veřejnost tak bude zapojena do pátrání, a to od samého začátku, kdy je to naprosto zásadní.

S nápadem na využití moderních technologií pro záchranu životů přišla dvojice policistů Martin Kaiser a Petr Bureš. Tak vznikla nezisková organizace, která projekt realizuje v rámci Laboratoře Nadace Vodafone.

Jsme oficiálním partnerem Ministerstva vnitra a úzce spolupracujeme s Policií ČR.

Staňte se členem komunity na Facebooku

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

https://denikn.cz/16288/americky-denik-jany-ciglerove-krici-mi-telefon-hleda-se-dite-alarm-pomohl-zachranit-stovky-kluku-a-divek

Jiří Atanasovský
500 Kč

Drzime palce!

Karel Psota
500 Kč

Děkuji za app super nápad

Dárce
200 Kč

Přeji hodně štěstí a ať Vaše aplikace pomůže najít co nejvíce dětí 😀🌻

S pozdravem Vl. Kmoch

Vladimír Kmoch
100 Kč

Těším se na výsledek!

Marek Uhlíř
500 Kč

Ahoj 😎

Tomáš Lavička
500 Kč

U dětí se zmizení nikdy nemůže brát jako planý poplach. Takovéto zprávy by se měly zobrazovat automaticky na každém mobilním zařízení.

Petr Jakubík

Každý by dle mého názoru měl pomoci. Svět je plný zlých lidí. Ale těch dobrých je tu více. Ale bohužel ty nejsou tolik vidět. Ale pro tohle by jsme se měli všichni spojit. Není důležité jakou částkou nebo jak. Protože nejde o nás. Ale o ty kteří mají celý život před sebou. Protože to co je na světě nejdůležitější nejsou peníze. Ale děti. Dokáží to co většina z nás ne. Projevovat city tak jak je cítí. Žádné dítě by nemělo trpět. Za nic přece nemůže. Tak by jsme se měli zamyslet. Nad tím co občas děláme. A občas se zkusit chovat jako děti. Brečet, když je nám do breku. Smát se když se chceme smát. A ne se na sebe neustále přetvařovat.

Tomáš Černý
200 Kč

Velké díky všem za tento nápad a také jejich čas, který vývoji aplikace věnují. Přeji, aby se záměr stal skutečností a vše fungovalo podle představ a ku prospěchu všech uživatelů.

Petra Burešová

Výborný nápad, ať uspějete!

Lenka Kotková
200 Kč