Pomáháme lidem na útěku, z.s.


Rozvojová spolupráce

Pomožte nám pomáhat uprchlíkům v Bosně

Od začátku roku 2018 narůstá počet uprchlíků v Bosně a Hercegovině. Jedno z míst, kde momentálně bydlí téměř 1000 lidí na útěku, je zničená budova bývalého internátu v Borići ve městě Bihać. Budova se sice postupně rekonstruuje a migranti mají zabezpečené základní životní potřeby, hygienické podmínky na místě jsou ale pořád zoufalé. Na místě působí i čeští dobrovolníci z organizace Pomáháme lidem na útěku. Cílem tohoto projektu je pomoci zlepšit hygienické podmínky na místě na základní úroveň a přispět tak ochraně zdraví lidí na útěku a zamezit vzniku a šíření nemocí. Váš dar bude použitý na nákupy základních hygienických potřeb pro uprchlíky. Děkujeme za Váš zájem a ochotu pomoci!

vybíráme od 19.9.2018
121 074 Kč

přispělo

121 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Cílem našeho projektu je především ochrana zdraví a prevence vzniku a šíření chorob v uprchlickém táboře v Borići. Toho chceme dosáhnout skrze zabezpečení základních hygienických potřeb. 

V první fázi projektu nastavují naši dobrovolníci hygienické podmínky na základní úroveň a poskytujeme uprchlíkům základní hygienické potřeby. 

V druhé fázi je naším cílem spolupráce s místními organizacemi a nastavení distribuce hygienických potřeb tak, aby byla systematická, udržitelná, ale dostatečně flexibilní v měnící se situaci na Balkáně. 

Děkujeme za Váš zájem a ochotu pomoci!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
držím palce a díky za to, co děláte.
Nesmírně si vážím vaší práce. Existuje nějaká reportáž o aktuální situaci v Bosně, aby bylo možné dozvědět se více?
3 000 Kč
Díky!
Dobrovolníci Youth Included a Refufestu, kteří jsou sami mladé migranti v Praze, v rámci svých komunitních akcí vybrali tuto částku na podporu uprchlíků. Jsme vděční že pomáháte, a rádi že můžeme přispět!
Držíme Vám palce!
Tým dobrovolníků Youth Included a Refufestu
Youth Included
5 000 Kč
Cesta se smysluplným cílem
Michal Hartl
333 Kč
Je to smyslu plna činnost. Děkuji, že pomahate :)
300 Kč
Myslím na všechny uprchlíky a vás , kdo děláte tuto užitečnou práci ! Držte se a nenechte se odradit.
snad to nekomu pomuze
Dárce
300 Kč
O:)
Luděk Petrilák
4 000 Kč
Smysluplný a konkrétní projekt.
Martin Malec