Pestrá, o.p.s.


Lidé s postižením Zvířata

Kissme pro Aidu... Pusťte chlup i vy.

Pustťe chlup i vy v nejštědřejším měsíci roku. Přispějte Aidě na výcvik asistenčního psa Kissmeho. Aida je tříletá usměvavá slečna, která má těžké zrakové postižení. Aida je na svůj věk velmi vyspělá a také talentovaná. Učí se hrát na klavír, má učitelku na zpěv a chodí na balet. Kromě hudby má ráda zvířata a dobrou zmrzlinu. Kissme je portugalský vodní pes, který bude pro Aidu hlavně kamarádem a parťákem. Bude jí podávat předměty, dělat jí průvodce a budou spolu dělat také canisterapii. Za každý dar velice děkujeme.

vybíráme od 17.8.2018

Přispějte na výcvik Kissmeho pro Aidu

Naším cílem je částka 250 000 Kč. Zde na portále Darujme.cz se díky štědrosti dárců podařilo vybrat již:
14 300 Kč

přispělo

17 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory


Měsíc Chluptopad
V listopadu padá listí… Pro nás jako pro psí organizaci je ale mnohem důležitější podzimní línání psí srsti. Psi ty chlupy, jak se říká, doslova pouštějí. A tak jsme si řekli, že i letos z listopadu uděláme chluptopad a vyhlásíme měsíc pouštění chlupů. A protože se pomalu, ale jistě blíží doba vánoční, tak to bude pouštění chlupů charitativní. Jak se můžete přidat k celosvětovému měsíci dárcovství? Jednoduše.

Psi pouštějí chlupy. Pusťte chlup i vy pro dobrou věc. 

Právě teď Kissme vstřebává vše potřebné ve speciálním výcviku u trenérky Hanky. Aby se ale Aida svého parťáka dočkala, potřebujeme Vaši pomoc. Stát totiž asistenční psy, na rozdíl od vodicích, neproplácí. Náklady na Kissmeho výcvik jsou 250 000 Kč. 

Pusťte chlup i vy. Přispějte Aidě na výcvik Kissmeho.

Za každý dar velice děkujeme.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu