Loono, z.s.


Vzdělávání a výzkum Zdraví

Zachraň koule!

Letní festivaly daly našim koulím pořádně zabrat. Popraskaly, vytekly, auu! A protože bez koulí to zkrátka není ono, vyhlašujeme výzvu Zachraň koule! Přispět můžeš libovolnou částkou. My pak za vybrané peníze pořídíme školicí modely nové, abychom tebe a tvojí polovičku mohli i dál učit, jak správně a pravidelně vyšetřovat varlata a odhalit tak rakovinu v časném stádiu. Koulím ZDAR! :-) #prsakoule

11 705 Kč

přispělo

17 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Koule? Jaký koule?

Varlata, hovorově koule a latinsky testes přece! Právě ty jsou totiž jedním z nejohroženějších orgánů co se rakoviny u mladých mužů týče. Proto jsme si do Loono pár gumových modelů s ukrytými bulkami pořídili, abychom tě naučili, jak se správně a pravidelně vyšetřovat a odhalit tak rakovinu v časném stádiu. Jenže ...

A co se s těma všema koulema vlastně stalo?

Opotřebovaly se! Neustálým školením, obzvlášť pak na letních festivalech většina z nich popraskala, vytekla a nechtěj vědět, co ještě. Auuu!

A co se změní, pokud pořídíme nové?

To je jasné – vyškolíme v oblasti prevence rakoviny varlat ještě více lidí. Nás totiž sahání na koule baví a baví i návštěvníky našich workshopů. Budeme proto moc rádi, pokud se i ty staneš zachráncem koulí. Bez nich by totiž #prsakoule nebyly to, co dřív!

A abys neodešel/a s prázdnou, budeme ti za to pravidelně posílat pozvánky na naše workshopy :-).

A kolik vlastně můžeš přispět?

Koulaření se meze nekladou, přispět proto můžeš libovolnou menší či větší částkou. Pro tvoji představu, jedny koule stojí 4 200 Kč.

Děkujeme a #karma na tebe!

Loono tým <3.

www.loono.cz | #prsakoule | #zijessrdcem | @loonocz | loono.cz/blog/ | e-shop

Že jsi ještě o #prsakoule neslyšel?

V rámci kampaně Sahám si na ně každý měsíc – #prsakoule učíme, jak si správně a pravidelně vyšetřovat prsa a varlata a odhalit tak rakovinu včas. Málokdo totiž ví, že by na ně alespoň 1× měsíčně měl sáhnout správně a provádět tzv. samovyšetřování. Tak mrkni pod #prsakoule, kdo už to má tenhle měsíc za sebou!

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Díky za to, co děláte <3 nám to pomohlo, tak ať koule pomáhají i dál!
Eva Šrůt
4 200 Kč
Díky! Za mého muže i děti. Prsa jsou trvanlivější?😉
Klára
#zachrantekoule #nadobrouvec děkuju za to, co děláte!
Matěj Trnčík
Každý chlap by měl mít koule na to si koupit jedny Loono koule :)
Dárce
4 200 Kč