Loono, z.s.


Vzdělávání a výzkum Zdraví

Zachraň koule!

Varlata, hovorově koule a latinsky testes. Právě ty jsou jedním z nejohroženějších orgánů co se rakoviny u mladých mužů týče. Proto na gumových modelech s ukrytými bulkami učíme, jak se správně a pravidelně vyšetřovat a odhalit tak rakovinu v časném stádiu. Abychom mohli vyškolit co nejvíce lidí, potřebujeme i hooodně modelů koulí! Přispěj nám na nové.

38 555 Kč

přispělo

35 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Pomoz nám šířit naši misi

Koulaření se meze nekladou, přispět proto můžeš libovolnou menší či větší částkou.  Za příspěvek 5000 Kč pořídíme koule nové a budeme tak moci v oblasti prevence rakoviny varlat vyškolit ještě více návštěvníků workshopů. Staň se i ty dárcem koulí! Ať jsou #prsakoule kompletní.


Kdo za Loono stojí?

V Loono ukazujeme, jak je prevence důležitá. Jsme tým mladých lékařů, studentů medicíny a budoucích zdravotnických profesionálů. Společně pořádáme workshopy ve školách, firmách i na festivalech, kde vzděláváme v oblasti prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění. Záštitu nad námi převzala 1. lékařská fakulta UK. Našimi odbornými garanty jsou lékaři z oborů gynekologie, urologie, kardiologie i praktického lékařství

Skrze kampaně “Sahám si na ně každý měsíc - #prsakoule”,  “Žiješ srdcem” a “Dole dobrý” jsme v oblasti prevence vyškolili více než 55 000 lidí, z čehož si 47 z nich objevilo závažné onemocnění v časném stadiu.

Sleduj nás

Chceš už teď vědět víc o tom, jak se o svoje #prsakoule, srdce a reprodukční orgány správně starat? Doraz na některý z našich workshopů. Kdy a kde se konají se dozvíš na našem facebooku. Sledovat nás můžeš i linkedinu či instagramu, kde pod #zijessrdcem, #prsakoule a #doledobry uvidíš, kdo už naše kampaně podpořil. Víš o nějaké ze škol, festivalů či firem, kde bychom mohli školit, ozvi se naší Lee na workshopy@loono.cz.Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Díky za to, co děláte <3 nám to pomohlo, tak ať koule pomáhají i dál!

Eva Šrůt
4 200 Kč

Díky! Za mého muže i děti. Prsa jsou trvanlivější?😉

Klára

#zachrantekoule #nadobrouvec děkuju za to, co děláte!

Matěj Trnčík

Každý chlap by měl mít koule na to si koupit jedny Loono koule :)

Dárce
4 200 Kč