Elpida, o.p.s.


Senioři

Hovor(y) na Linku seniorů

Linka seniorů 800 200 007 pomáhá ročně více jak 35 tisícům volajícím, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. Proto je v provozu 365 dní v roce od 8 do 20 hodin. V současné době koronavirové pandemie funguje v trojnásobném provozu, aby pomohla co největšímu počtu volajících, kterých je denně více než 300. Hovory jsou nyní povětšinou emočně velmi náročné, senioři jsou ve velkém stresu, úzkosti, přemíra informací je pro ně hodně znepokojující a stresující.

100 Kč = 1 hovor

Každých 100 Kč umožní jednomu seniorovi zavolat si bezplatně o pomoc na Linku seniorů 800 200 007. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.
52 900 Kč

přispělo

18 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Linka seniorů 800 200 007 je bezplatnou anonymní krizovou linkou a linkou důvěry nejen pro seniory, ale i mladé lidi, kteří se potýkají s problematikou péče o své rodiče nebo prarodiče.

V současné době koronavirové pandemie funguje Linka seniorů v trojnásobném provozu, aby pomohla co největšímu počtu volajících, kterých je více než 300 denně. Hovory jsou nyní povětšinou emočně velmi náročné, senioři jsou ve velkém stresu, úzkosti, přemíra informací je pro ně hodně znepokojující a stresující. Proto naši linkaři vytvořili Desatero komunikace o koronaviru.

Každých 100 Kč, které darujete Lince seniorů, pomůže jednomu seniorovi získat ztracenou rovnováhu, psychologickou podporu nebo přímou dobrovolnickou pomoc po celé České republice.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu