Rytmus Střední Čechy, o.p.s.


Lidé s postižením Sociálně znevýhodněné skupiny

Darujte hodiny asistence - darujte šanci na běžný život.

K dospělému životu neodmyslitelně patří možnost volby a rozhodování, samostatné bydlení a pracovní uplatnění. I lidé s mentálním postižením a duševním onemocněním potřebují ŽÍT SVŮJ BĚŽNÝ ŽIVOT. Potřebují k tomu (jen) vhodnou podporu. Zvyšte jejich šance na běžný život - darujte hodiny asistence.

Darujte hodiny asistence - darujte šanci na běžný život.

I díky Vaší podpoře mohou lidé s mentálním postižením a duševním onemocněním žít běžný život, se všemi jeho radostmi i starostmi.
20 511 Kč

přispělo

21 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Již 15 let podporujeme lidi s mentálním postižením a duševním onemocněním v aktivním zapojení do společnosti a seberealizaci, zejména při pracovním uplatnění, bydlení a vzdělávání v běžném prostředí.

Jsme registrovaným poskytovatelem sociálních služeb Sociální rehabilitace a Podpora samostatného bydlení. Naše služby poskytujeme ve Středočeském kraji, v okolí měst Benešov u Prahy a Kutná Hora (rádius cca 30 km).

Uživatelé našich služeb využívají OSOBNÍ PODPORU ASISTENTŮ zejména: 

  • na svém pracovišti u běžného zaměstnavatele 
  • ve své domácnosti, ve svém samostatném životě  - při úklidu a udržování domácnosti, přípravě jídla a nákupech, hospodaření s penězi, cestování, jednání na úřadech, zařizování volného času, setkávání s přáteli, ...
Celkové náklady na 1 hodinu osobní podpory činí průměrně 290 Kč. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.