Avifauna z.s.


Osvěta a poskytování informací Zvířata

AVIFAUNA - Podpořte český online magazín o ptácích!

Avifauna je nezávislý český online magazín zasvěcený fascinujícímu světu ptáků. Projekt vznikl za ochotné finanční podpory milovníků ptactva a funguje pod záštitou stejnojmenné neziskové organizace Avifauna z.s.

vybíráme od 29.4.2018

Podpořte Avifaunu!

Rozhodnete-li se projekt magazínu jakkoliv podpořit, za celou redakci od srdce děkujeme!
17 973 Kč

přispělo

17 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Avifauna je nezávislý český online magazín zasvěcený fascinujícímu světu ptáků. Projekt vznikl za podpory dobrovolných přispěvatelů a rozvinul se díky práci dvou nadšených amatérských ornitologů, pro než byla motivací láska k ptákům a touha předat co nejvíce osvětových a populárně naučných článků co nejširší veřejnosti, a tím podpořit zájem o ptáky a jejich ochranu. 

Magazín Avifauna běží pod záštitou stejnojmenné neziskové organizace Avifauna z.s., jejíž účel odráží činnost magazínu a jejíž budoucím cílem je rozvinutí osvěty a popularizace ptáků i za hranice online světa. 

Současný projekt online magazínu drží nad vodou nadšení hrstky lidí, jejich volný čas a v některých případech i vlastní peníze. Co děláme, děláme nesmírně rádi a vaše každodenní pozitivní odezva nám dává motivaci a sílu pokračovat v tom, co jsme začátkem roku 2017 společně dali do pohybu – vždyť jste to byli právě vy, kdo jste díky štědrým příspěvkům dali za vznik současné online podobě magazínu! 

Abychom však mohli magazín nadále rozvíjet a udržovat jeho vysokou kvalitu, potřebujeme pro projekt pomoc dobrovolných dárců. Chcete se stát jedním z nich? Pokud ano, máte naše velké díky! 

Děkujeme, že nám fandíte!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Máte moc pěkný design webovek, krásné fotografie a zajímavé, fundované články! Jen tak dál!

Jitka Navarová

Ať si nadále můžeme počíst kvalitní články, jste fakt skvělí :-) .
Nechť se vám v novém roce 2020 daří :-).
Aves forever.

Jitka Navarová

Vaše články na FB jsou skvělé a el. čísla Avifauny velmi kvalitní, je mi potěšením pročítat je a kochat se krásnými fotkami. A že to všechno musí stát hrozně času.... fakt jste dobří! Jen tak dál :-)

JItka Navarová

Moc fandím českému online magazínu Avifauna. Ať vaše ornitologické nadšení neustává.

Nadia Arnetová

Hezké svátky, Avifauno. :-)

Jan Grünwald
200 Kč

Jen tak dále, Vlku! Skvělý počin :-) Díky, díky

Jitka Navarová
1 000 Kč