Junák - český skaut, Skautský institut, z.s.


Regionální a komunitní rozvoj Vzdělávání a výzkum

Klub podporovatelů Skautského institutu v Brně

Skautský institut v Brně je místo, kam chodí lidé za vzděláváním, vzájemnou inspirací a přátelskými setkáními. Každý měsíc v něm proběhne dvacítka akcí zaměřená na osobní rozvoj jednotlivce, aktivní občanství a roli mladých lidí ve společnosti. Chod pětipatrového domu i přípravu programu mají na starosti dobrovolníci, některé opravy nebo programy se ale bez finanční podpory zvládnout nedají. Klub podporovatelů nám tak umožní udržet celý projekt při životě a realizovat naše plány a nápady.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Skautský institut v Brně 
  • pořádá každý měsíc 20 akcí - přednášek, projekcí nebo rukodělných workshopů, akce jsou zdarma pro širokou veřejnost 
  • je místem pro inspiraci a pro osobní rozvoj desítek dobrovolníků 
  • uchovává a připomíná příběhy pohnuté historie českého skautingu 
  • se snaží oživovat veřejný prostor a motivovat k občanské angažovanosti 
SU v Brně je projektem založeným na práci dobrovolníků. Ti nejen připravují programy, ale zároveň se starají o chod domu. Hodně se u toho naučí a získají neocenitelné zkušenosti do života. Některé věci se ale skrze dobrovolnické nadšení zvládnout nedají a je při nich potřeba sáhnout hlouběji do kapsy. Vaše podpora nám umožní udržet dům v chodu, dále ho rozvíjet a přinášet další inspirativní programy pro širokou skupinu lidí.
Proto vytváříme Klub podporovatelů: společenství lidí, kteří souzní z našimi hodnotami, chtějí podporovat naši činnost a stávat se její součástí.

Pravidelným měsíčním příspěvkem nám umožníte dál dosahovat na naše sny a cíle. Stanete se součástí naší komunity, budeme vás zvát na naše akce a budeme rádi, když se budete chtít i jakkoli jinak zapojit do našeho rozvoje.
Kromě toho mají ještě u nás členové Klubu každý měsíc kávu v Praze či Brně zdarma. Věrným členům klubu posíláme také malou pozornost. A samozřejmostí je potvrzení o daru pro odpočet z daní.

150 Kč/měsíc - K oficiální členské kartičce klubu dostanete i pohled z Moraváku.
300 Kč/měsíc - Vyrobíme vám hrnek s vaším jménem (nebo čímkoli jiným). Může vám přijít přímo domů, nebo bude čekat na vaši návštěvu na Moraváku.
500 Kč/měsíc - Šátek Skautského institutu nedostane jen tak někdo. Vy jo.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

👍

Ondřej Veselý