CZ / EN

Loono, z.s.


Giving Information Health

Support us

We are a team of young doctors, medical students, and other enthusiasts. Together, we show people the importance of prevention. We hold educational workshops in schools, companies, and at festivals. Alongside with that, we support young patients and their families. Thanks to our campaigns "I touch them every month - #boobsandballs" and "Your heart for live" we have learned 40 000 people how to take care of their breasts, testicles and heart. 44 of them found cancer or other serious disease in early stage.

Donate in :
secured by Darujme.cz thanks to Nadace Vodafone. How?

Darujme.cz
supported by

Každá koruna pomáhá

Abychom mohli v oblasti prevence vyškolit ještě více lidí, budeme potřebovat i vaši pomoc. Podpořte svým příspěvkem chod naší organizace i kampaní #prsakoule, Žiješ srdcem a Dole dobrý, které učí, jak se o svoje prsa, varlata, srdce i reprodukční orgány dobře starat i jak odhalit případná onemocněním včas. My tak budeme moci nakoupit další školící modely, vytisknout brožury a odměnit naše školitele i organizační tým.

Kdo za Loono [čti lůno] stojí

Jsme tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších nadšenců. Společně ukazujeme, jak je prevence důležitá. Vzděláváme v oblasti prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění a reprodukčkní zdraví. Pořádáme vzdělávací workshopy a přednášky ve školách, firmách i na festivalech, píšeme články a natáčíme videa. O zdraví a těle mluvíme srozumitelně, nestrašíme děsivými statistikami a inspirujeme ostatní, aby se o sebe starali rádi a zavčas.

Sledujte nás

Chcete už teď vědět víc o tom, jak se o svoje prsa, koule i srdce správně starat? Doražte na některý z našich workshopů. Kdy a kde se konají se dozvíte na našem facebooku. Sledovat nás můžete i linkedinu či instagramu, kde pod #zijessrdcem a #prsakoule uvidíte, kdo už naše kampaně podpořil. Víte o nějaké ze škol, festivalů či firem, kde bychom mohli školit, ozvěte se našemu Jirkovi na workshopy@loono.cz.

Chcete nás podpořit a zároveň si udělat radost? Vyberte si některý z plecháčků, přívěsků či triček na našem charitativním e-shopu :-).  

Support this project even more and ask your friends to help Create campaign
Držím palce!
Tereza Jandová
the balls are in your court now
Lukas Turza
Thank you so much for the good work you do and for speaking to the University of St Thomas Health Care MBA Students!
Joe White
CZK 7,500
Distinguished Gentlemen & Ladies Ride!
Filip s rodinou
Rád přispívám na dobrou věc.
Petr Bísek
CZK 500
Držím vám palce, vaše práce stojí za to (y) :-)
Jana Vrbacká
CZK 1,000
Dobré věci se dějí a proč bych měl stát opodál 😜🍀🕉️💓🙏
Vladimír William Friedrich
CZK 100
Vážíme si Vaší práce. Jen tak dál. Děkujeme.
Zdeněk Jakoubek
CZK 10,000
Vsetko dobre a drzime palce :)
Donor
CZK 1,000
Protože Kačenka válí ❤️
CZK 300