Nadace Via


Philanthropy and Volunteering Regional and Community Development

Join us in making the Czech Republic a better place to live.

Do you want the Czech Republic to be a place where most people act freely and courageously, accept responsibility for themselves and their communities and see giving as a normal part of life? Give to Via Foundation. We have been developing the art of community engagement and the art of giving in the Czech Republic for over 20 years.

Donate in :
secured by Darujme.cz
Supporting people who are enthusiastically and patiently engaging their neighbors in community improvement efforts makes a difference. Thank you for your help.

Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

Projekty, které podporujete mají podle mě smysl. A taky má adresná podpora větší smysl než dotace, na které jsme zde spíš zvyklí.

Robert Kobližek
CZK 2,000

Ať se daří!

Barbora Černohorská
CZK 1,000

Dobrý den, nemocná rodačka Ludmila Blažková z podpořené vesničky Perky nemohla při sázení stromků pomocí fyzicky, ale svoji velkou radost z obnovené aleje vyjadřuje darem. Celý svůj život sázely stromky pro potomky....Za maminku děkuje nadaci Jiřina KadlecováJiřina Kadlecová
CZK 3,000

Hodně štěstí v roce 2023!

Jiří Juchelka

Naše země se i díky vám stává místem, kde stále více lidí bude moci na otázku "Jak je?" upřímně odpovídat, že Česko je báječné místo pro život. Díky za to! :-)

Půlnoční rebel
CZK 500

Díky za snahu o lepší svět.

Kateřina Nazarová
CZK 500

Děkujeme za vaši práci. LENAZEN s. r. o.

Lenka Fabešová, Dačice
CZK 300

Moc si vážím Vaší Nadace Via, vašich pracovníků a dobrovolníků a všeho co jste vykonali a děláte, plně Vaše záměry a cíle respektuji a chci aspoň jistým finančním příspěvkem pomoci potřebným lidem a správným záměrům. V. Vojkovský, Lužice

Vladimír Vojkovský
CZK 500

Prosím příspěvek na Ukrajinu jakkolik dejuji

Jan Vanek
CZK 500

Krásná práce, skvělé nápady a důležitá vlastnost, lidskost, spojuje podle mě všechny tyto projekty. Moc fandím aktivním lidem jako jste vy, bravo, super, paráda!!!

Michaela Průcha
CZK 200