Skautská nadace Jaroslava Foglara


Děti, mládež, rodina

Skauti až na půdu!

Skautské středisko Járy Kaštila Prostějov připravuje rekonstrukci střechy s půdou na nový prostor pro akce celého střediska. Drobné opravy střešní krytiny přestávají stačit a tak je nejvyšší čas připravit její kompletní rekonstrukci. Tím nastane příležitost přebudovat jen částečně využívanou půdu klubovny na nový užitný prostor. Podporou tohoto projektu nám pomůžete dát dohromady počáteční kapitál. Děkujeme!

Klubovna v podkroví

162 500 Kč

přispělo

55 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Budova, ve které se nachází klubovna našeho střediska pochází z počátku minulého století. Zda byla za tu dobu rekonstruována střecha nám není známo a její stav svědčí o tom, že jestli ano, tak velmi dávno. Cílem tohoto projektu je tedy opravit tuto starou střechu dříve než nastane havarijní stav, protože drobné opravy již přestávají stačit. Při rekonstrukci střechy se naskytne prostor pro přestavbu půdy.

Pokud do konce října dosáhneme částku 116 400 Kč, přidá nám Skautská nadace dalších 5 000 Kč.Přestavbou se získá nový prostor pro pořádání schůzek celých oddílů, případně i střediska. Nová „společenská” místnost bude mít rozměr 4,6 x 8,1m, využitím nové boční místnosti se prostor ještě více zvětší.
Součásti plánu je i zachování skladovací funkce půdy, kdy bude pro tyto účely ponechána cca 1/3 plochy, která bude účelněji uzpůsobena k ukládání táborového materiálu vhodným rozmístěním regálového systému. Velká „společenská” místnost pak může po táborech plnit i funkci místnosti pro údržbu tee-pee (šití, sušení, čištění, ...).Potvrzení o přijetí daru přes darujme.cz bude zasláno na váš e-mail v polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Lukas Stanik

Ta střecha jednou bude ;-)

Jana Vytásková

Přeji Vám úspěch a děkuji za to, co děláte

Milada Sokolová
2 000 Kč

Jsou věci, které mají smysl.

Hana Naiclerová
4 000 Kč

Fandím Vám a díky za to, co děláte.

Hana Naiclerová
1 000 Kč