Platforma pro udržitelný rozvoj a etiku, z. s.


Zvířata

Konec doby klecové

Prasata, slepice, králíci, husy, kachny, křepelky a telata jsou uvězněni v těsných klecích po celé EU. Potřebujeme vaši pomoc, abychom tyto změny prosadili. Nestanou se přes noc, ale s vaší podporou to zvládneme.

vybíráme od 22.10.2017
27 227 Kč

přispělo

51 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Nemám nic proti tomu jíst maso, ale musíme se ke zvířatům chovat minimálně tak, jaký život by měli v přírodě. Klec to určitě není.
Tomáš Novák
1 000 Kč
Jsem masožravec, ale není mi jedno, jak ta zvířata jsou chována a pokud to bude nutné, přestanu maso jíst. Je mi nepříjemné vědět, že jen pro mou potřebu ta zvířátka trpí a nežijí důstojně.
Romana Blažejová
200 Kč
Prosím buďme milosrdní a lidští.
Alena Šímová
Hospodářeská zvířata přinášejí lidem užitek. Měl by být tedy samozřejmostí jejich nárok na důstojný život, čímž se zároveň zvýší jak jejich kvalita tak i kvalita jejich produktů. Bohužel honba za ziskem a zastřená mysl některých chovatelů hospodářských zvířat, přináší zvířatům jen utrpení a neuvěřitelné životní podmínky. Každý s takových chovatelů by měl být alespoň na jeden rok uzavřen do stejných prostor aby si to okusil a snad i prozřel.
Jan Perner
Skončit to prostě musí!! Držim pěsti!!
300 Kč
Považuji za důležité vytrvat v tomto boji proti nehumánní lidské krutosti páchané na zvířatech. Děkuji každému, komu osud zvířat není lhostejný.
300 Kč
Je potřeba toto ještě více zviditelňovat. Zkuste výzvu např. v médiích - Blesk aj.
Doufám, že lidi konečně začnou více přemýšlet nad tím, odkud se bere jídlo, které jedí a jak moc zvířata trpí za to, aby si průměrný čech mohl koupit kuřecí prsa nebo např.hovězí steak.
Jana Arltova
300 Kč
Pro dobrou vec :)
Petr Kolařík
Za tým Greenwave.cz
Greenwave Greenwave.cz
500 Kč
Na dobrou vec. Drzim palce!
Jan Hofman
1 000 Kč