MŮŽEŠ PODNIKAT, spolek


Vzdělávání a výzkum Děti, mládež, rodina

Vzdělávací program MŮŽEŠ PODNIKAT

Inspirujeme studenty k podnikavosti. Učíme příběhy podnikatelů. Dáváme tak studentům naději, že i oni se mohou ve svém životě realizovat a být přínosem pro sebe i své okolí.

Podpořte program MŮŽEŠ PODNIKAT

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naším cílem je inspirovat studenty k podnikavosti a podpořit je na jejich cestě k samostatnosti a nezávislosti.íme kompetence pro 21. století.
Chceme, aby mladí lidé byli aktivní a sebevědomí, aby ve svém životě realizovali své plány a sny, a měnili tak naši společnost k lepšímu. Jezdíme do škol a inspirujeme studenty svými podnikatelskými příběhy. Vzdělávací program MŮŽEŠ PODNIKAT realizujeme v celém Česku.


Od roku 2012, kdy program vznikl, prošlo semináři přes 53 000 studentů. Spolupracujeme s 338 partnerskými středními školami, 180 podnikateli a ročně semináři projde téměř 8000 studentů.


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Pro podporu mladých lidí, co jen potřebují podat pomocnou ruku, aby mohli realizovat ty správné cesty.

Dárce

Některé věci mi dávají smysl a některé ještě víc. Vzdělávání a mít možnost inspirovat druhé je to co je fajn. Inspirovat nejen úspěchem, nicméně někdy i prohrou je skutečně posilující pro druhé.
Jiří Volenec

Jiří Volenec
5 000 Kč

Jsme hrdí, že můžeme podpořit projekt pracující se studenty, kterým se snaží na příkladech přiblížit pojmy jako podnikání či podnikavost!

Martin Slanina
5 000 Kč

Krásná iniciativa, díky!

Dárce
1 000 Kč

Šlo by dar vystavit na firmu?

Jan Sušánka
300 Kč

Ahoj, rád Vás podpořím

Lukáš Kříž
350 Kč