CZ / EN

Centrum LOCIKA, z.ú.


Lidská práva Děti, mládež, rodina

POMOC PRO DĚTI ZAŽÍVAJÍCÍ DOMÁCÍ NÁSILÍ

Chceme, aby všechny děti v České republice vyrůstaly v rodinách bez násilí. Pomáháme dětem a jejich rodičům žít život bez násilí a posilovat zdravé vztahy v rodině.

vybíráme od 22.8.2017

Podporuji Dětství bez násilí

Pomozte spolu s námi dětem, které zažily domácí násilí obnovit pocit bezpečí a zdravé vztahy v rodině.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Děti, které zažívají domácí násilí, nemají stejné dětství jako ostatní děti.
Místo bezpečí doma mají strach a obavy o zdraví a život svůj i svých blízkých. Často se cítí zodpovědné za násilí mezi rodiči a jejich přání a sny mají s dětským světem máloco společného. Situaci v rodině nemohou samy změnit, k tomu potřebují  citlivou a dlouhodobou pomoc. A právě proto vzniklo Centrum LOCIKA.

Přispějte na nové příběhy bez násilí.

DĚKUJEME!Centrum LOCIKA je první specializované centrum pro děti zažívající domácí násilí v ČR. Na situaci v rodině se díváme očima dítěte, proto i pro terapii volíme metody blízké dětem. Pro dítě je přirozeným vyjadřovacím prostředkem hra (u dospělého slova), proto i terapeutická práce s dětmi v centru LOCIKA je založená na technikách typu práce s keramickou hlínou, malování (artetertapie) a hra na písku (sandplaying).

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (9)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Přeji vše dobré a hodně dětských úsměvů🍀🙂

Dárce
500 Kč

Pomáhat dětem má smysl

Roman Mareček
300 Kč

Dobrý den. Posílám pár penízků, které jsem vybrala prodejem placek mého instagramu domeček pro opuštěné řepínky. Řepínci jsou na sebe vždycky moc hodní a moc by si přáli, aby na sebe byli hodní i všichni ostatní. Pokud toto někdo čte, můžete se podívat na můj instagram domeček pro opuštěné řepínky https://www.instagram.com/domecek_pro_opustene_repinky/
řep řep :)

Aneta Fajová
830 Kč

Dobrý den, Aneto,

děkujeme za krásnou částku a dar pro děti z Centra LOCIKA. Moc si Vaší pomoci vážíme a budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň i nadále.

Krásný den,
Aneta Bdínková

Centrum LOCIKA, z.ú.

Lucie Leitmanová
500 Kč

Děkuji za to, co děláte.

Alena

Děkujeme za vaši důležitou práci.

Tomáš Zeman
1 000 Kč

Děkuji za Vaši práci.

Tomáš Dost
5 000 Kč

Na pomoc proti domácímu násilí od internetového tvůrce Agentaga a jeho skvělé komunity, která tuto částku vybrala během speciálního eventu na začátku tohoto měsíce.
Veselé a hlavně klidné Vánoce.

Adam Goliáš
7 660 Kč

Sama jsem přežila svoje dětství v totálním psychu a ani nevím jak. Modřiny, znásilňování, ponižování, zanedbávání. Aby už nikdo nemusel. Prosím, aby už nikdo nemusel, pomáhejte. není to moc, ale aspoň něco.

Eliška Geislerová
500 Kč

Dobrý den, Eliško,

děkujeme za Vaši pravidelnou podporu. Velice nás mrzí, že jste něčemu takovém byla ve svém dětství vystavena a děláme vše pro to, aby další děti v této situaci nebyly.

Částka je krásná a těší nás, že máte důvěru právě v Lociku.

Krásný den,
Aneta

Centrum LOCIKA, z.ú.

Ráda přispívám na dobrou věc, která se mě osobně dotýká. Získat tu správnou pomoc v těžké situaci, je neskutečně důležité.

Dárce