Nadace Krása pomoci


Senioři

Pravidelná podpora

Pravidelná podpora je pro nás velmi důležitá. Proto jste pro nás vy, kteří nám každý měsíc posíláte určitou finanční částku, naši hrdinové. Každých 2500 korun znamená jeden den péče a pomoci. Děkujeme, že pomáháte seniorům. Protože kdo pomáhá, ten je krásný. :)

Pravidelná podpora

Děkujeme všem hrdinům za jejich pravidelnou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma.JAK KONKRÉTNĚ POMÁHÁME?

Panu J. v loňském roce zemřela jeho žena. Ve svých 93 letech pro něj bylo velmi náročné zajišťovat sám všechny praktické záležitosti spojené se ztrátou životního partnera. Pana J. naše koordinátorka doprovodila do pohřební služby, poté s ním byla vyzvednout urnu, zajistili společně nový občanský průkaz. Dále ho doprovodila na Správu sociálního zabezpečení, kde společně zažádali o vdovecký důchod. Také ho provázela celým procesem řešení pozůstalosti u notářky. Poté společně rušili účet zesnulé manželky a převáděli platby, které odcházely z účtu manželky na účet pana J. Po celou dobu, kromě praktického zařizování, vedli hovory o zesnulé manželce, které panu J. pomáhaly celou situaci překonat.

Naše koordinátorka s panem J. strávila celkem 30 hodin a v kontaktu jsou i nadále.


Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 2500 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 500 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.
 
 
Každý dobrý skutek a projev štědrosti se počítá. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za pěknou dnešní akci. Držím palce, ať se daří!

Adela Havlová
300 Kč

:)

Martin Cedidla
250 Kč

Dobrý den, přeji mnoho zdaru ve vašem úsilí . Podzim života by měl být také krásný :-)
S pozdravem PN

Petr Nitsche
500 Kč

Dar od naší firmy  Powerprom centrum s.r.o. seniorům

Spektr Invest s.r.o. Spektr Invest s.r.o.
500 Kč

Dar od naší firmy seniorům

Powerprom centrum s.r.o Powerprom centrum s.r.o
500 Kč

Dobrý skutek musí být oceněn dobrým skutkem ❤️

Lucie Škardová
150 Kč

#Dobroden

Alena Coufalová
272 Kč

Moje babička trpí Alzheimerovou chorobou a již potřebuje 24 hodinovou péči, staráme se o ni doma a s péčí nám pomáhá terénní ošetřovatelská služba, bez které by to bylo velmi složité a náročné. Vím, že spoustu lidí si tyto služby nemůže dovolit a proto jsem se rozhodla pomoci. Vážím si toho, že tahle organizace existuje protože taková pomoc je v dnešní době velmi potřebná.

Jana Laštovičková

Krásný den!

Andy

Ráda bych pomohla více, ale jelikož můj příjem nyní v souvislosti s těhotenstvím výrazně poklesne, zapojuji se alespoň takto. Přeji Vám hodně štěstí a úspěchů.

Fil