Nadace Krása pomoci


Senioři

Pravidelná podpora

Pravidelná podpora je pro nás velmi důležitá. Proto jste pro nás vy, kteří nám každý měsíc posíláte určitou finanční částku, naši hrdinové. Každých 2500 korun znamená jeden den péče a pomoci. Děkujeme, že pomáháte seniorům. Protože kdo pomáhá, ten je krásný. :)

Pravidelná podpora

Děkujeme všem hrdinům za jejich pravidelnou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma.JAK KONKRÉTNĚ POMÁHÁME?

Panu J. v loňském roce zemřela jeho žena. Ve svých 93 letech pro něj bylo velmi náročné zajišťovat sám všechny praktické záležitosti spojené se ztrátou životního partnera. Pana J. naše koordinátorka doprovodila do pohřební služby, poté s ním byla vyzvednout urnu, zajistili společně nový občanský průkaz. Dále ho doprovodila na Správu sociálního zabezpečení, kde společně zažádali o vdovecký důchod. Také ho provázela celým procesem řešení pozůstalosti u notářky. Poté společně rušili účet zesnulé manželky a převáděli platby, které odcházely z účtu manželky na účet pana J. Po celou dobu, kromě praktického zařizování, vedli hovory o zesnulé manželce, které panu J. pomáhaly celou situaci překonat.

Naše koordinátorka s panem J. strávila celkem 30 hodin a v kontaktu jsou i nadále.


Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 2500 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 500 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.
 
 
Každý dobrý skutek a projev štědrosti se počítá. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Dobrý deň,

prispievam pravidelnejšie po 300 Kč, ale nejak som sa hral s obmedzeniami debetnej karty a pozerám, že posledné dve platby boli zamietnuté, tak posielam 500Kč jednorázovo aspoň a na ďalší mesiac už to snáď zas pôjde normálne.

Prajem pekný deň.

S pozdravom,

Patrik Kopáč

Patrik Kopáč
500 Kč

Preji vsem babickam a dedeckum jen to nejlepsi ;)

Zdena Dvorakova
1 000 Kč

✝️

A Bcsefg
50 Kč

Bůh kéž Vám všem žehná.

Šárka Handzelová
1 400 Kč

Pro naše babičky a dědečky, protože si to zaslouží...

Petra Šináglová
100 Kč

Obddivujem vás, Tánička a spol. za to, čo robíte pre seniorov.

Martin Pastir
400 Kč

Bůh ať všem žehná

Šárka Handzelová

Každý z nás jednou zestárne a zaslouží si důstojné stáří. Kdo může, měl by pomoci - i třeba jen finančně...

Kateřina Vránová
500 Kč

Děkujeme za to, co děláte ♥️

Dárce
5 000 Kč

Já děkuji za Vaše úsilí a péči, je mi potěšením přispět na pomoc seniorům.

Kateřina
6 000 Kč