CZ / EN

Prague Pride z.s.


Giving Information Human Rights

We are fair

Love is love neither homo nor hetero. Therefore, it’s only fair that love is treated equally. Your support can place us in an equal marriage world where we belong. We want our policy formers and makers to act fairly towards LGBT+ people, and recognize our love, commitment and contributions. Politicians have not found the time over the last 13 years to amend and settle legislation on registered partnership. Therefore, we are campaigning across the country to increase public support for the marriage equality of LGBT+ people. With your support and donations, we want to change that.

We are fair

Donate in :
secured by Darujme.cz
Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

Moc držím palce i v novém roce!

Dmitrij Hladký
CZK 200

Je třeba, aby konečně většinová společnost podpořila i manželství gayů a leseb a tím nás nejen zrovnoprávnila, ale rovněž vyjádřila to, že jsme rovnocennou součástí společnosti. Během středověku, nacismu i komunismu tomu tak nebylo, a tak si to nyní konečně zasloužíme. Nejde jen o výhody praktické tohoto institutu, ale i o symboliku a veřejnou podporu.

Vít Krejzar
CZK 1,500

Klaus mladší je prototyp úspěšného manželství. Jsem rád, že zrovna on je tak moc proti. Ale buďme chápaví, mít otce latentního gaye asi není jednoduché. Navíc jeho postižení mu na vřelosti také nepřidává :)
Nicméně, ať manželství pro všechny už klapne :)

André Fiala
CZK 300

Díky, držím palce :)

Jan Zajíc
CZK 500

Díky za Vaši práci!

Tereza Sochová
CZK 1,000

Má to smysl! :-)

Donor
CZK 500

👍🏻❤

Anna Kratochvílova
CZK 500

Držím palce!

Nelly Kárníková
CZK 200

Jste nejlepší a nejférovější! :-)

Martin Šachar Elis
CZK 500

Díky za Vaši práci.

Petr Janoušek
CZK 500