CZ / EN

Prague Pride z.s.


Giving Information Human Rights

We are fair

Love is love neither homo nor hetero. Therefore, it’s only fair that love is treated equally. Your support can place us in an equal marriage world where we belong. We want our policy formers and makers to act fairly towards LGBT+ people, and recognize our love, commitment and contributions. Politicians have not found the time over the last 13 years to amend and settle legislation on registered partnership. Therefore, we are campaigning across the country to increase public support for the marriage equality of LGBT+ people. With your support and donations, we want to change that.

Help us to achieve marriage equality in the Czech Republic
Donate in :
secured by Darujme.cz
Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

Díky všem co za nás bojují!

Stanislav Smrž
CZK 500

Neskutečně moc si vážím vaší práce! Pokaždé, když ve veřejném prostoru slyším homofobní názory, připadám si jako nejhorší člověk na světě. Děkuji, že jste slyšet a důstojně reprezentujete LGBT komunitu.

Eva Klegová
CZK 500

Nenávist vůči realitě způsobuje zklamání a násilí. Svět se proměňuje a já fandím všem, kdo se nebojí pojmenovat kroky k míru a harmonii. Jsem matkou dcery, která je platnou občankou tohoto státu a jen proto, že je "na holky" by měla být krácena na lidských právech a svobodách? Má povinnosti a odpovědnost, pracuje, je občansky angažovaná. 8000 dětí v dětských ústavech čeká na láskyplná objetí. Kdy skončí vyšinutost konzervativních, setrvačných názorů z minulých staletí?

Barbora Hrdinová

Žiju v manželství a každý, kdo se tak rozhodne, by měl mít tu možnost.

Eva Moravcová
CZK 400

Právě jsem dočetl "Byli jsme tu vždycky" od Filipa Titlbacha. Tak zas něco posílám při této příležitosti :-D

Zdeněk Polách
CZK 500

Děkuji za to, co děláte. Méně Gregorů, více férovosti!

Dana Zmátlíková
CZK 3,000

Jsem moc ráda, že mohu přispět na tuto důležitou věc. Myslím si že by měl mít každý právo sdílet svůj život s člověkem, kterého miluje přes všechny nedostatky které má každý, kterého si váží, brání ho, opečovává ho. Je přece krásné někomu patřit, tak proč by nemohly i homosexuální páry mít právo na tohle překrásné spojení? Pak tu jsou ovšem i záležitosti spojené s dětmi. Je spoustu děti, které si zaslouží mít rodinu a je úplně jedno jestli to bude maminka a tatínek nebo dvě maminky nebo dva tatínky. Tyto děti jsou vděčné za minimum co mohou mít.
Doufám že to tento projekt dotáhne hodně daleko a dojde k úspěšnému cíli. Přeji všem hodně síly, nikdy se nevzávejte ať to stojí co to stojí. Za lásku se vyplatí bojovat. ❤️
Kristýna

Kristýna Nemesová

Děkuji za vaše aktivity, zvyšuji svůj příspěvek.

Adam Trunečka
CZK 300

Díky za všechno! Moji podporu máte už léta a budeme mít i nadále <3

Míša Horáčků
CZK 500

Ráda bych se dožila doby, kdy NIKDO nebude řešit orientaci a kdo s kým žije.

Michaela Celnarová