Psí život, z.s.


Zvířata

Pejsek Brit - virtuální adopce

Ne všechna zvířata jsou vhodná ke skutečné adopci, ale přesto potřebují pomoc. Adoptujte si Brita "na dálku" a pomozte mu žít plnohodnotný život!

Adoptujte si Brita virtuálně!

Přispívejte Britovi každý měsíc na jeho péči. Pravidelně Vás budeme informovat, jak se mu daří a jak mu Vaše příspěvky pomáhají. Věříme, že společnými silami zvládneme Britovi zajistit plnohodnotný a důstojný život.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Britovi se o Vánocích 2015 jednou pro vždy změnil život. Srazilo ho auto, byl vážně zraněný a v bezvědomí, ale řidič od nehody ujel. Majitel Brita byl však pán bez domova a neměl peníze na veterináře, a tak Brit zůstal bez jakéhokoli ošetření.

V květnu 2016 jsme se o Britovi dozvěděli my a okamžitě jsme se za ním rozjeli. Našli jsme ho v opravdu zuboženém stavu - byl celý zanedbaný, měl rozsáhlé kožní problémy, byl ochrnutý na zadní nohy, a měl na nich hnisající proleženiny a odřeniny až na kost… V takovém stavu jsme ho tam nemohli nechat. Přesvědčili jsme jeho majitele, aby nám Brita daroval s tím, že mu poskytneme veškerou potřebnou veterinární léčbu.

Vyšetření na veterinární klinice ukázalo, že kromě jiného má Brit i hnisavý zánět močového měchýře. Bylo také zjištěno, že má zlomeninu třináctého hrudního obratle a narušenou míchu, ale že má stále šanci na kvalitní život. Brit byl i přes svůj handicap velmi optimistický pejsek a bojovník …a tak jsme se rozhodli dát mu šanci.

Postupně jsme vyléčili všechny neduhy, a protože kvůli dlouhé časové prodlevě od zranění nebyla operace možná, Brit začal s rehabilitací. V nožičkách se podařilo obnovit reflexy, takže je Brit dokáže částečně používat. 
Zatím se na nich neudrží, dostal ale invalidní vozík, který mu pomohl k návratu do plnohodnotného života. Díky němu zas lítá venku se psími kamarády jak poděs :-) Brit je neskutečně milý, nekonfliktní, mazlivý a vděčný pes. I přes svůj handicap je Brit veselý pejsek plný života, svůj handicap vůbec nevnímá a jeho záchrana rozhodně měla význam.

Bohužel jako důsledek úrazu Brit nemá pod kontrolou vyměšování. A právě hlavně kvůli tomuto handicapu se nám pro něj nedařilo najít nový domov. Protože si u nás Brit už hodně zvykl a je dost citlivé povahy, nakonec jsme rozhodli ponechat ho trvale v péči naší organizace. Není zavřený někde v kotci, ale pečujeme o něj v domácím prostředí, tak jako o ostatní pejsky.

Brita si tedy nyní můžete adoptovat na dálku a Vámi zvolenou částkou každý měsíc pomáhat s péčí o něj.  Stačí si na této platební bráně zvolit částku, zadat darovat "měsíčně" a poté následovat instrukce.

Náklady na Britovu péči se pohybují kolem 3000 Kč za měsíc a patří do nich zejména rehabilitace, krmení a doplňky stravy (vitamíny, Urinal akut apod.), potřeby spojené s pomočováním - savé podložky, desinfekční potřeby, vlhčené ubrousky, papírové role apod. Dosavadní zkušenost také ukazuje, že se v budoucnosti pravděpodobně nevyhneme ani neplánovaným jednorázovým vyšším nákladům jako je nový invalidní vozíček či nenadálé zdravotní komplikace. Proto podaří-li se vybrat více, dary budeme střádat v jeho fondu pro případ neočekávaných výdajů či nutnou akutní pomoc zvířeti s podobným osudem.

Mockrát děkujeme za Vaši podporu a pomoc. Věříme, že společnými silami zvládneme Britovi zajistit plnohodnotný a důstojný život.

Moc za Brita děkujeme!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Přeji Britovi hodně zdraví a ať se má k světu! Pokud zašlete občas nějaké fotky, nebo dáte vědět, jak se mu daří, budu jen ráda! :-)
Dárce
300 Kč
Roztomilému Britovi za jeho statečnost a sílu k životu - Brite, ať se ti daří, jsi stále tak veselý a penízky ať ti pomohou ve tvojí léčbě!! Zdraví tě Dana. :-D
Dárce
200 Kč
Milý Brite, jsi statečný a šikovný pejsek s velikým srdcem. Je krásné, že jsou kolem tebe lidé, kteří ti pomáhají. Tak ať se ti daří co nejlépe!
Dárce
300 Kč
Díky moc za vaši práci !!! Jste úžasní ... Britovi hodně pohodových dnů a všem pejskům ve vaší péči také :-)
Jana
400 Kč
Jsem moc rada, ze u vás bude mít Brit hezky a láskyplny domov. Je neskutečné, jakou ma sílu zit a jak moc jste mu pomohli. Přeju vám a Britovi hodně krásných společných dni.
Dárce
200 Kč
Tak jsem si částečně adoptovala Britečka.Přispěji sice každý měsíc malou částkou ale snad i to málo pomůže.Přispívám i na jiné pejsky.
Dárce
100 Kč
Dobrý den, přeji Britovi hodně štěstí a lásky, kterou bezpochyby u Vás nachází. Posílám 1.000,- Kč. Měli jsme také hendikepovaného pejska, v roce přišel o přední nožku, ale vůbec mu to nevadilo. Bohužel se nepoučil a tak jsme o něj začátkem ledna přišli. Přeji Vám všechna nej.
Eva
Dárce
2 000 Kč
Přeji Britovi ať je jeho život už jenom krásný a plný lásky
Dárce
200 Kč
Brit je velký bojovník a Vám děkuji, že pomáháte :o)) Není nic záslužnějšího, než záchrana jakéhokoliv života !! Helena
Dárce
200 Kč
Přeji Brittovi a ostatním pejskum aby se jim dobře dařilo a byli šťastní.
Dárce
300 Kč