ICOS Český Krumlov, o.p.s.


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

Pomáháme tam, kde je potřeba

Dar na podporu dětí, seniorů a lidí s postižením

Pomáháme tam, kde je potřeba

Dar na podporu dětí, seniorů a lidí s postižením
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Na podporu obecně prospěšných služeb ICOS pro osoby se zdravotním postižením, seniory a lidi v tíživé životní situaci, včetně rodin s dětmi v příhraničních regionech jižních Čech, kde zajišťujeme: 
  • OSOBNÍ ASISTENCI pro děti, dospělé se zdravotním postižením a seniory (cca 40 klientů, 10 tisíc hodin péče ročně v domácnostech, školách/školkách, volnočasových aktivitách,...)
  • DOBROVOLNICKÉ PROGRAMY pro seniory, děti i osoby se zdravotním postižením (více než 50 pravidelně pomáhajících dobrovolníků v domovech pro seniory, dětském domově, dětských klubech, Informačním centru pro seniory, ...)

Dále zajišťujeme také:
  • Bezplatnou právní poradnu pro lidi v krizi (šest poboček ve třech regionech pro lidi, kteří se neobejdou bez odborné pomoci, cca 800 klientů ročně)
  • Rodinné centrum Krumlík na největším českokrumlovské sídlišti (hlídání dětí v dětské skupině, volná herna pro rodiče s dětmi, zájmové, volnočasové aktivity, příměstské tábory, bazárek,...)
  • Komplex odborných služeb pro rodiny v krizi "Podpora rodin a dětí v ohrožení" (pomáháme rodinám zůstat spolu - psychologické, právní, rodinné poradenství vč. terapie, práce v rodinách, asistované kontakty, mediace...)
ICOS Český Krumlov pomáhá od roku 2000. Je mj. držitelem ocenění Neziskovka roku 2016 - 2. místo v kategorii Střední neziskovka.

Děkujeme za podporu. Každý dar pomůže.

http://icos.krumlov.cz

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkujeme, že pomáháte.

Martin Umshaus