ICOS Český Krumlov, o.p.s.


Děti, mládež, rodina Lidé s postižením

Pomáháme tam, kde je potřeba

Dar na podporu dětí, seniorů a lidí s postižením

Pomáháme tam, kde je potřeba

Dar na podporu dětí, seniorů a lidí s postižením
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Na podporu obecně prospěšných služeb ICOS pro osoby se zdravotním postižením, seniory a lidi v tíživé životní situaci, včetně rodin s dětmi v příhraničních regionech jižních Čech, kde zajišťujeme: 
  • OSOBNÍ ASISTENCI pro děti, dospělé se zdravotním postižením a seniory (cca 55 klientů, 10 tisíc hodin péče ročně v domácnostech, školách/školkách, volnočasových aktivitách,...)
  • DOBROVOLNICKÉ PROGRAMY pro seniory, děti i osoby se zdravotním postižením (více než 50 pravidelně pomáhajících dobrovolníků v domovech pro seniory, nemocnici, Informačním centru pro seniory, dětem s určitými problémy,...)

Dále zajišťujeme také:
  • Bezplatnou poradnu mezi paragrafy pro lidi v krizi (šest poboček ve třech regionech pro lidi, kteří se neobejdou bez odborné pomoci, cca 800 - 900 klientů ročně)
  • Rodinné centrum Krumlík na největším českokrumlovské sídlišti (hlídání dětí v dětské skupině, volná herna pro rodiče s dětmi, zájmové, volnočasové aktivity, příměstské i pobytové tábory,...)
  • Komplex odborných služeb pro rodiny v krizi "Podpora rodin a dětí v ohrožení" (pomáháme rodinám zůstat spolu - psychologické, právní, rodinné poradenství vč. terapie, práce v rodinách, asistované kontakty, mediace...)
ICOS Český Krumlov pomáhá od roku 2000. Je mj. držitelem ocenění Neziskovka roku 2016. V roce 2020 jsme pak například obdrželi cenu hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost.
Na sklonku roku 2021 obdržel ICOS prestižní ocenění Značka spolehlivosti a může se tak pyšnit titulem Prověřená veřejně prospěšná organizace. Více třeba zde.
Děkujeme, že pomáháte s námi. Každý dar pomůže.
http://icos.krumlov.cz

Z tradičních akcí na podporu služeb, respektive klientů, o které se stará ICOS:


  • Krumlovská 11 - společensko-sportovní dobročinná akce pro běžce i neběžce, rodiny s dětmi, s běžeckým závodem, svatomartinským posezením, listopadovou koupelí,....
  • Chcete pomáhát více a s námi? Staňte se členy Klubu přátel ICOS
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

děkujeme!

Miroslav Mráz
501 Kč

:-*

Miroslav Mráz
50 Kč

Děkujeme, že pomáháte.

Martin Umshaus