Nadační fond pro Pelhřimovsko, nadační fond


Děti, mládež, rodina

Pelhřimov žije!

Podpořte projekt, zahrnující 8-10 prorodinných akcí nad rámec běžného provozu rodinného centra a vyžadující větší přípravu. Jednotlivé akce budou menšího komunitního i většího rozsahu a poběží v průběhu roku 2024 - Velikonoce, Den matek a Den otců, 3x letní slavnosti, podzimní slavnosti, adventní a vánoční setkání, Mikulášská besídka.

vybíráme od 21.3.2024

Buďte štědří pro dobrou věc.

Váš dar podpoří aktivní komunitu s prorodinným zaměřením. Děkujeme Vám.
5 249 Kč
vybráno 8 % z 65 000 Kč

zbývá

166 dní

přispělo

6 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Akce budou o setkávání, o udržování tradic, o tvoření,  sdílení a popovídání v dnešní uspěchané, hektické a chaotické době. Podpoří „obyčejnost“ okamžiku tady a teď s dětmi. Poslouží i jako prevence před izolací rodičů na MD, RD v prostředí, které je přátelské rodině a bezpečné.

Akce tohoto projektu jsou koncipovány tak, aby měly pro dospělé společenský a sociální přesah a pro děti nabídly rozvoj dovedností a nové podněty, možnost socializace s ostatními dětmi (u těch před nástupem do MŠ). Pořádání těchto akcí obnáší nákup materiálů a pomůcek pro děti, výtvarné potřeby, někdy také lektorné ke konkrétním aktivitám, kostýmy a rekvizity pro účinkující apod.

Rodinné centrum Krteček funguje v Pelhřimově od roku 1999. V současnosti se věnuje vzdělávání rodičů, rozvoji dětí 0-6 let, spolupracuje s odborníky z oblasti psychologie, fyzioterapie, psychoterapie a rodinné mediace, koučinku, sociální péče, sportu a školství. Podporuje aktivní trávení volného času a socializaci všech věkových kategorií.

Děkujeme za Váš dar pro místní aktivní komunitu.
https://www.life-energy.cz/pages/rc
https://www.facebook.com/Life.energy.cz/


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

:)

Maa