Pavel Šporcl – Bach maratón pro SOS dětské vesničky

Společnými silami dokážeme, aby kus šťastného dětství v programech SOS dětských vesniček našlo více dětí!
  • Pavel Šporcl – Bach maratón pro SOS dětské vesničky
  • Pavel Šporcl – Bach maratón pro SOS dětské vesničky
  • Pavel Šporcl – Bach maratón pro SOS dětské vesničky
SOS dětské vesničky
Pro SOS dětské vesničky
Kdy 3. 11. 2015 – 31. 3. 2016
Osobní výzva: Pavel Šporcl

Milí přátelé,

navštívili jste stránku mojí osobní výzvy, jejímž prostřednictvím bych rád přiložil ruku k dílu a svými skrovnými možnostmi získal finanční pomoc pro SOS dětské vesničky, jejichž jsem patronem.

V duchu svého hesla „Láskyplný domov pro každé dítě“ pomáhají SOS dětské vesničky stovkám týraných, zneužívaných, zanedbávaných či jinak ohrožených dětí ročně. V kteroukoli denní i noční hodinu poskytují pomoc dětem v bezprostředním ohrožení, pomáhají dětem a rodinám v kritické životní i sociální situaci a ve svých vesničkách poskytují zázemí pěstounským rodinám starajícím se o více sourozenců najednou, kteří by jinak nemohli zůstat pohromadě.

SOS dětské vesničky vyvíjejí většinu aktivit především díky drobným finančním příspěvkům soukromých dárců. Proto jsem se na konci minulého roku rozhodl prostřednictvím svého bachovského houslového maratónu a s pomocí svých přátel, fanoušků a posluchačů získat pro SOS dětské vesničky 100 000 Kč. Pomozte mi prosím i Vy získat pro SOS dětské vesničky cílovou částku a třeba i víc. Je i na nás, aby toto vzácné poslání na pomoc ohroženým dětem mohlo pokračovat.

Domov je místem, kam se těšíme a vždy se rádi vracíme. Může být kdekoli na světě, kde vás čekají ti, kteří vás mají rádi, kterým na vás opravdu záleží. Děkuji těm, kteří se o své city, čas, zázemí, porozumění, důvěru i pocit jistoty a bezpečí umí rozdělit s dětmi, které by takové štěstí jinak nepotkalo. Dávají jim ten nejcennější vzor do dospělosti. Jejich dobrosrdečnost a lidskou sounáležitost podporuji s velkou pokorou a velmi rád. Každé dítě má právo na šťastné dětství a je až příliš mnoho těch, které ho dosud nepoznaly.

Věřím, že společnými silami dokážeme, aby kus šťastného dětství v programech SOS dětských vesniček našlo mnohem více dětí.

Z celého srdce Vám děkuji.

Váš

 

Vybráno 0 %

0 Kč z 100 000 Kč

Poslední dárci

Světlana 1 000 Kč

Středeční koncert v Brně byl pro mě jeden z nejúžasnějších duchovních zážitků. Děkuji.

18. 12. 2015 16:36:21
Anonym 100 Kč
16. 12. 2015 23:45:02
Eva 500 Kč

Úžasný zážitek na Bach maratónu v Brně, středeční koncert. Jsem moc ráda, že jsem Vás mohla slyšet a vidět osobně. Mistrovský výkon ! Ráda přispívám touto cestou na dobrou věc.

10. 12. 2015 20:02:17
Filip 10 000 Kč

Je mi ctí přispět na tak bohulibou činnost a držím palce, ať se SOS vesničkám daří!

25. 11. 2015 11:36:55
Zobrazit další příspěvky

Vytvořili gentlemani z Mindblow
×