Pomáhejte o Vánocích s LAMOU

Již se vybralo: 178 800 Kč

Děkujeme

Pomáhejte o Vánocích s LAMOU

Pojďme společně udělat dětem pěkné Vánoce. Připravili jsme si pro Vás tři charitativní projekty, které můžete podpořit. SOS dětské vesničky bojují za dodržování práv dětí a za láskyplný domov pro všechny děti. Pokud se rozhodnete pro pomoc Karlíkovi nebo Verunce, tak jim přispějete na drahou lékařskou péči. Volba je jenom na Vás.

Již se vybralo

178 800 Kč
Děkujeme
27 dárců

Vánoce s Lamou


DĚKUJEME, SBÍRKA BYLA UKONČENA.

My s LAMA ENERGY GROUP dlouhodobě podporujeme různé charitativní projekty a zároveň v rámci skupiny zaměstnáváme lidi s různou úrovní postižení v naší v chráněné dílně Manlomka. Pro tyto Vánoce jsme vybrali dva nové projekty a zároveň chceme více podpořit naše dlouholeté charitativní partnerství s SOS dětské vesničky jako třetí projekt.

Nejen modřiny, ale i podvýživu nebo noční můry dokáží vyléčit tety v krizovém centru SOS dětských vesniček. V prostředí, které se co nejvíce blíží rodinnému, se děti zotavují ze závažných důsledků zanedbávání a týrání a sociální pracovníci zatím najdou dlouhodobé řešení jejich těžké situace – potřebují k tomu ale i Vaši pomoc.

Karel Beňa se narodil 11.7.2017 v Opavě a je rodák ze Štěpánkovic. Ač se narodil naprosto zdráv, potkala ho už pár dní po porodu řada těžkých komplikací. Dnes jsou chlapci 4 roky a denně se potýká s epileptickými záchvaty, vertikálním nystagmem, těžkou světloplachostí a dalšími zrakovými vadami, které mu brání vidět kolem sebe krásný svět. Navíc má silně opožděn psychomotorický vývoj. Karlík potřebuje Vaši pomoc.

Verunka to od svého předčasného narození nemá vůbec jednoduché. Je moc šikovná a statečná, má za sebou operaci achilovek, operaci očí, operaci obou kyčlí a mnoho dalších operací. Verunce bohužel diagnostikovali i epilepsii a dětskou mozkovou obrnu. Pojďme společně Verunce přispět na nákladnou léčbu.

Děkujeme, že pomáháte. Velmi si vážíme každého daru

 

Pomáhejte o Vánocích s LAMOU

Nadace Via
DěTI, MLáDEž, RODINA

Pomoc ohroženým dětem – SOS dětské vesničky

Nadace Via
DěTI, MLáDEž, RODINA

Pomoc Karlíkovi

Nadace Via
DěTI, MLáDEž, RODINA

Pomoc Verunce