Nadační fond pro Pelhřimovsko, nadační fond


Lidé s postižením

Interaktivní tabule do Medou/Projekt 2024

Mezi klienty denního centra Medou patří děti a mladí lidé se zdravotním postižením (mentálním, fyzickým, kombinovaným) nebo s autismem. Interaktivní tabule jim pomůže rozvíjet motorické, percepční a kognitivní schopnosti.

vybíráme od 2.3.2024

Buďte štědří pro dobrou věc.

Váš dar projasní život hendikepovaným. Děkujeme.
2 200 Kč
vybráno 4 % z 60 900 Kč

zbývá

167 dní

přispěli

2 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
"Jedná se o pomůcku působící na rozvoj orgánů či funkcí, které jsou u klientů narušeny nebo oslabeny, ale alespoň částečně zachovány.
Tím dochází k rozvoji postižených nebo narušených, případně oslabených schopností. S interaktivní tabulí budeme pracovat 3x týdně, případně dle individuálních potřeb klientů. Interaktivní tabule bude využívána klienty Medou i v následujících letech. Jedná se o dlouhodobou investici" ,
vysvětluje ředitelka centra paní Lenka Šlapáková.

Medou poskytuje sociální služby 40 klientům. Jedná se o osoby s tělesným, mentálním či kombinovaným postižením a mladé lidi s autismem z Humpolce, Pelhřimova a okolních obcí.

"Medou má více jak osmileté zkušenosti s podporou a pomocí lidem se zdravotním postižením. Jsme si vědomi velkého terapeutického významu práce s reedukačními pomůckami pro naše klienty.  Každý klient Medou má nastavený svůj individuální plán s cílem. Většina z nich ráda zkouší nové věci a v průběhu aktivit se postupně zlepšuje"  .

"
Vzhledem k nevýdělečnému charakteru naší činnosti jsme limitováni ve zdrojích, ze kterých můžeme čerpat. Proto se bez podpory dárců a příznivců neobejdeme. Všem, kteří činnost MEDOU z.s. již podpořili, či průběžně podporují, upřímně děkujeme. Velice si vážíme jejich podpory a otevřeného srdce."  Děkujeme za Váš dar.
https://medou-humpolec.cz/o-medou/

Na návštěvě v knihovně - zkouška práce s tabulí:

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu