Fokus Praha, z. ú.


Zdraví Sociálně znevýhodněné skupiny

Fokus Praha

Duševní zdraví je křehké. Každý čtvrtý z nás zažije během života duševní krizi. V takových situacích je podpora okolí nezbytná. Fokus Praha nabízí pomocnou ruku lidem, kterým do života vstoupilo duševní onemocnění. Snažíme se, aby mohli žít důstojným životem mimo zdi psychiatrických léčeben. Pomáháme jim s bydlením, prací, se studiem, terapiemi, podporou na úřadech a nabízíme i společné aktivity, aby nikdo nemusel být sám. Vyvracíme mýty a předsudky společnosti v oblasti duševního zdraví.

Chci přispět
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
www.fokus-praha.cz
Pomáháme lidem s duševním onemocněním překonávat všední překážky, nabízíme podporu při hledání bydlení, zaměstnání, snažíme se posílit jejich sebevědomí, tak, aby dosáhli plnohodnotného a spokojeného života. Zjednodušeně řečeno prostřednictvím komunitních služeb vracíme lidi s vážnými problémy s duševním zdravím zpátky do života, se vším, co k němu patří. Podporujeme a motivujeme je v aktivním hledání cest pro seberealizaci a důstojné uplatnění ve společnosti.     

Za každý dar jsme velmi vděčni a děkujeme vám, že společně s námi měníte životy lidí s vážným duševním onemocněním!Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky Focusu že pomáhá a všem přeji hodně v životě co nejvíce úsměvů na tváři 😊.

Michal Horák
500 Kč

Děkujeme moc za Vaši podporu finanční i za povzbuzení do další práce :)

Fokus Praha, z. ú.

Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat organizaci Fokus za důležitou práci v oblasti duševního zdraví. Prosím o převod poloviny částky Komunitnímu Týmu Dolní Povltaví.

Benedikt Skalník
5 500 Kč

Dobrý den, paní Skalníku,
děkujeme mockrát za velmi štědrou podporu. Samozřejmě respektujeme vaše přání a polovinu daru převádíme KOTu Dolní Povltaví. Přejeme vše dobré a děkujeme, že pomáháte s námi!
Hana Hanibalová, Fokus Praha

Fokus Praha, z. ú.

Fokus Praha, z. ú.

Dobrý den, Děkuji za nepostradatelné a velmi prospěšné služby Fokusu. Prosím o převod svého pravidelného měsíčního příspěvku á 2000,-Kč dílně Hvězdáři Praha.

Jana Poljaková
2 000 Kč

Dobrý den, paní Poljaková,
děkujeme mockrát za Váš velkorysý dar, kterého si velice vážíme. Samozřejmě respektujeme Vaše přání a peníze půjdou na podporu dílny Hvězdáři.
Hana Hanibalová, Fokus Praha

Fokus Praha, z. ú.

Jako poděkování :)

Barbora Balkova

Děkuji za překlad z díla Franca Basagli - vzácného člověka a lékaře, který pomohl tolika lidem.

Martin Kaplan

Držím palce všem

Jiří Dařena
200 Kč

Dobrý den, zdravím Fokus, moc vám fandím a posílám příspěvek za vaši knihu Cesta k zotavení.
Jen tak dále!! Mgr. Jitka Fricová, - ergoterapeut, Asociace pracovní rehabilitace ČR Chomutov

Jitka Fricová

:-)

Sofie Kunayová-East Port Praha s.r.o. IČO: 26185423
20 000 Kč

Děkuji za vše! :-)

Dárce
1 000 Kč

Přeji Vám všem krásnou oslavu i celý sváteční den. Ráda bych se oslavy zúčastnila, ale v tento den mám již jinou akci. Myslím si, že moje dcera Váš velký den oslaví i za mě.

Dárce
500 Kč