Firemní výzvy: dobro jménem vaší firmy

Spolupracujete s neziskovými organizacemi? Pořádáte zaměstnanecké sbírky? Dělejte to moderně, bezpečně a jednoduše - založte si online firemní dárcovskou výzvu.

Co to jsou firemní dárcovské výzvy?

Udělejte jménem vaší firmy něco víc - založte firemní dárcovskou výzvu! Darujme.cz nabízí všechny potřebné funkce pro rychlé a jednoduché uspořádání výzvy pro podporu neziskové organizace mezi vašimi zaměstnanci, partnery nebo zákazníky. Pořádáte například benefiční vánoční večírek? Nevybírejte do kasičky, buďte moderní a umožněte darovat online!

Možností, jak založit zaměstnaneckou sbírku, je více:

  • Dárcovská výzva pro jednu organizaci

    Firemní dárcovské výzvy umožňují firmám jednoduše a bezpečně svým jménem vybírat prostředky pro jimi podporované neziskové organizace. Nestarejte se o administrativu spojenou s darováním a výběrem peněz, to vše zajistí Darujme.cz. Stačí se výše zaregistrovat a po schválení jednoduše naklikat vaši výzvu.

  • Dárcovská výzva pro více podpořených (organizací, fyzických osob)

    Pokud si přejete zorganizovat pro vaši firmu sbírku „na klíč“, pomůže vám s tím Nadace Via. Výhodou je vyšší spokojenost a loajalita zaměstnanců, kteří dělají dobrou věc společně s firmou. Řešení na klíč ušetří kapacity, čas i peníze. Více zde

  • Bezpečná cesta pro vaše dary

    Ať si vyberete dárcovskou výzvu založenou vámi, nebo podporu na míru, věřte, že vždy dbáme na vysoké zabezpečení celého systému, zejména na zabezpečení zpracování všech darů a ochranu osobních údajů. Více informací o technickém zabezpečení systému naleznete zde. Více informací o podmínkách služby a nakládání s osobními údaji naleznete zde.

SYSTÉM DARUJME.CZ VYUŽÍVAJÍ

Armáda spásy Člověk v tísni Greenpeace Adra Lékaři bez hranic Dejme dětem šanci