Dárcovské výzvy: ať se dobro šíří dál!

Slavte, běžte, sdílejte! Založte si výzvu a dejte o tom vědět vašim blízkým, kamarádům i kolegům. Získejte tak cennou podporu pro „vaši“ neziskovku.

Jak to vlastně funguje?

Ahoj!

Jsem Radka a už dlouho se mi líbí, co dělá jedna nadace. Když jsem se tedy nechala od přátel přemluvit na běh terénního překážkového závodu, rozhodla jsem se v rámci něj tuto neziskovku podpořit. Mému okolí se tento nápad líbil a ještě než závod začal, vybrala jsem pro svoji organizaci 10 000 Kč. I díky tomu jsem našla odhodlání závod dokončit, ačkoliv mě potkalo pár velmi perných chvil. Mám radost, že jsem mohla takto přispět a že i díky mým přátelům se dobro šíří dál!

Přidejte se také, je to jednoduché, zábavné a na pár kliknutí…

Proč dárcovské výzvy?

 • CO TO JE?

  Dárcovské výzvy vycházejí z tzv. metody peer 2 peer fundraisingu, který je dnes v západním světě v oblasti dárcovství běžný. Postupně se tento způsob získávání prostředků prosazuje také u nás, v České republice. Po celém světě tak tisíce lidí ročně slaví a běhají pro dobrou věc a díky Darujme.cz je to možné i u nás.


 • VŠE ONLINE

  Online dárcovské řešení Darujme.cz využívají české neziskové organizace pro získávání finanční podpory od individuálních dárců - běžných lidí a firem na podporu pro témata, kterým se věnují. Dárcovské výzvy jsou tak další možností podpory neziskových organizací. Jsou jinou a možná v ČR doposud trochu netradiční formou, která pomáhá šířit dobro dál.

 • OVĚŘENÉ ORGANIZACE

  Seznam zaregistrovaných organizací, které je možné dárcovskou výzvou podpořit naleznete zde.
  Darování neziskovým organizacím probíhá vždy dle platných provozních podmínek, které musí každá organizace splnit.

  Zajímá-li vás více informací o tom, jak systém Darujme.cz funguje a k čemu vlastně slouží, klikněte zde.

SYSTÉM DARUJME.CZ VYUŽÍVAJÍ

Armáda spásy Člověk v tísni Greenpeace Adra Lékaři bez hranic Dejme dětem šanci