Centrum Brusinka, z.s.


Regionální a komunitní rozvoj Sociálně znevýhodněné skupiny

Podpořte coworking v Brně, přispějte na náš skvělý nápad!

Obyvatelé Brna nemají dostatek příležitostí k interakci a volnočasovým aktivitám a pak i k práci, protože místa ve školkách chybí. Pomáháme lidem organizovat efektivní prostor a rozvíjet se ve prospěch jejich rodiny a společnosti i v obtížných sociálních podmínkách (samoživitelky, cizinci, lidé s handicapem apod.). Potřebujeme finance na zaplacení nájmu, rekonstrukci zařízení a snížení ceny služeb pro rodiny. Velmi rádi bychom Centrum pro veřejnost zachovali a proto volíme cestu crowdfundingu. Děkujeme. Těšíme se, že se potkáme v našem multikulturním coworkingovém prostředí.

vybíráme od 11.9.2023

Podpořte coworking v Brně!

Pomáháme lidem organizovat efektivní prostor a rozvíjet se ve prospěch jejich rodiny a společnosti i v obtížných sociálních podmínkách (samoživitelky, cizinci, lidé s handicapem apod.). Potřebujeme finance na zaplacení nájmu, rekonstrukci zařízení a snížení ceny služeb pro rodiny.
0 Kč
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Obyvatelé Brna nemají dostatek příležitostí k interakci a volnočasovým aktivitám a pak i k práci, protože místa ve školkách chybí. Pomáháme lidem organizovat efektivní prostor a rozvíjet se ve prospěch jejich rodiny a společnosti i v obtížných sociálních podmínkách (samoživitelky, cizinci, lidé s handicapem apod.). Potřebujeme finance na zaplacení nájmu, rekonstrukci zařízení a snížení ceny služeb pro rodiny. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu