25. října 2018 | Školení a podpora

A jsou tu! Podzimní novinky v Darujme.cz

Jsme moc rádi, že vám můžeme představit novinky, které jsme právě spustili na Darujme.cz. Díky Nadaci Vodafone Česká republika a Petrovi, který je u nás na Rok jinak, můžeme Darujme.cz stále vylepšovat a posouvat dopředu. Díky patří i těm, kteří nám dávají své návrhy a podněty pro zlepšení. Tak ať dobře slouží!

Dárcovské výzvy nyní uvidíte přímo u projektu

Na stránce projektu se zobrazují dárcovské výzvy, které byly na projekt založeny. Každý má tak možnost výzvu vidět a podpořit. Na projektech uvidíte jak aktivní tak ukončené dárcovské výzvy. Výzvu můžete v administraci i skrýt. Je to na vás.

Dárcovské výzvy se zobrazují na portále Darujme.cz

Na portále Darujme.cz se nově zobrazují všechny dárcovské výzvy podobně jako organizace a projekty. Výzvy jsou rozdělené na aktivní a ukončené. Opět je lze z portálu skrýt.

Zvolte libovolnou barvu tlačítek darovacího formuláře

Nyní máte možnost zvolit libovolnou barvu tlačítek na darovacím formuláři. Buď si vyberete z 5ti předvolených barev nebo si zvolíte barvu libovolnou pomocí barevné palety. Zvolená barevná kombinace se automaticky použije pro barevnou kombinaci formuláře. Barvy darovacích tlačítek můžete vybrat u projektů i na dárcovských výzvách.

Přičtěte dar do počítadla, který nešel přes systém Darujme.cz

Do počítadla darů můžete nově připočíst dar, který byl na daný účel darován jinak, než přes systém Darujme.cz. Tento „offline“ dar se projeví pouze v počítadle. Jinde se tento dar započítávat ani zobrazovat nebude.

Rozšířili jsme možnosti filtrací v administraci darů

Nově můžete v administraci darů vyhledávat podle částky (dary ve výši od do), dle platební metody, zda-li je dar opakovaný a probíhá či neprobíhá – je tedy ukončen.

 

Děkujeme za podporu

 

SYSTÉM DARUJME.CZ VYUŽÍVAJÍ

Armáda spásy Člověk v tísni Greenpeace Adra Lékaři bez hranic Dejme dětem šanci