Lukášové běží ultramaraton pro babičky a dědečky

Uběhni horský ultramaraton a získej hydraulické sprchovací lehátko pro Dotek. Ultramaraton dáme sami, pomůžete nám alespoň s lehátkem?
  • Lukášové běží ultramaraton pro babičky a dědečky
  • Lukášové běží ultramaraton pro babičky a dědečky
  • Lukášové běží ultramaraton pro babičky a dědečky
  • Lukášové běží ultramaraton pro babičky a dědečky
  • Lukášové běží ultramaraton pro babičky a dědečky
  • Lukášové běží ultramaraton pro babičky a dědečky
  • Lukášové běží ultramaraton pro babičky a dědečky
Dotek o.p.s.
Pro Dotek o.p.s.
Kdy 26. 8. - 17. 9. 2014
Osobní výzva: Lukáš Pečeňa, Lukáš Pítr

Ahoj kamarádi,

rozhodli jsme se trošku si protáhnout těla. Ovšem nejen nám, ale taky babičkám a dědečkům v zařízení Dotek, kde se o ně skvěle starají. Řekli jsme si, že nebudeme troškařit a rovnou si dáme horský ultramaraton přes 7 nejvyšších vrcholů Beskyd a Javorníků (www.beskydskasedmicka.cz), který organizuje Libor Uher (ten si střihnul K2). V pátek 5. září ve 22:00, zatímco vy se budete chystat do postele, my vyrazíme na trať. Až doběhneme do cíle, budeme mít v nohách celých 94 km a 5430 výškových metrů. No, myslíme si, že tenhle závod nás dostatečně provětrá :-). A doufáme, že díky našemu úsilí a vaší podpoře se budou senioři v zařízení Dotek cítit ještě lépe.

Dotek dělá skvělou práci. Poskytuje péči těm, kteří se o sebe s přicházejícím podzimem života nezvládnou postarat sami. Tím to však nekončí. Pracovníci DOTEKu jdou ještě dál a přistupují k seniorům s nejvyšší mírou profesionality. Každá babička a každý děda spolu s profesionální zdravotní péčí získávají také individuální přístup, který jim i přes všechny zdravotní bariéry umožňuje pokračovat v zažitých aktivitách. U klientů, kteří svůj životní příběh vypovědět nemohou, jsou praktikovány koncepty péče jako bazální stimulace, smyslová aktivizace s využitím prvků biografie klienta a jiné. Co to vše ve výsledku znamená? Vzniká tak báječná a uklidňující atmosféra protkaná známými zvuky, vůněmi, barvami a vzpomínkami… Péče nejen o tělo, ale i o duši. Každému z našich seniorů je věnována stoprocentní pozornost, péče a láska. Péče jim umožňuje věnovat se aktivitám, o kterých si mysleli, že už je nikdy nebudou moci dělat. Vše se navíc neobejde bez tajné ingredience – lidského doteku.

No, a protože všichni máme, nebo jsme měli babičku či dědu a všichni bychom jim chtěli dopřát důstojnou profesionální péči, tak pro to něco děláme. Děláme krok kupředu. Nebo spíše běh kupředu :-) Beskydskou sedmičku už s námi bohužel běžet nemůžete, můžete nás ale podpořit v našem snažení a přispět Doteku na nákup sprchovacího lehátka. Vy, my i klienti Doteku tvoříme jeden tým!

Děkujeme za vaše příspěvky! Užijte si dobrý pocit z podpory smysluplného projektu, zatímco my se budeme potit na trati :-) O průběhu příprav i samotného závodu vás budeme pravidelně informovat.

Vybráno 0 %

0 Kč z 15 000 Kč

Poslední dárci

Váša a kolektiv 1 150 Kč

Jak by řekl klasik: "Dobře vykonáno je vždy lepší, než dobře řečeno." Takže hoši dobrá práce!!!
PS: Jestli těch 23 korun nikdo nedodá, tak budeme fakt naštvaní. A jestli se sem budeme proklikávat ještě jednou ,tak už to bude podruhý.

20. 9. 2014 10:40:12
Amálka 203 Kč

... a v pondělí byli schopni dojít i do práce a přemýšlet :-), 25 hodin v kuse je fakt hustý.

15. 9. 2014 16:15:24
Anička 300 Kč

Máte můj obdiv kluci ;)

13. 9. 2014 17:49:33
Nina 150 Kč

Už se těším, až se o nás za 60 let stejně krásně postarají naši potomci.

12. 9. 2014 07:38:07
Zobrazit další příspěvky

Vytvořili gentlemani z Mindblow
×